7 טיפים למקסם את חיי הסוללה של הטלפון החכם שלך

/
/
/
26 Views

כיום, אתה יכול להשתמש בסמארטפונים דקים במיוחד כדי לבצע הרבה משימות מהנוחות של הבית שלך. הבעיה היחידה היא הגיבוי המוגבל של סוללות הסלולר. מוצא קל הוא למקסם את הסוללה של הטלפון החכם שלך. להלן כמה מהצעדים שתוכל לנקוט כדי להפיק את המרב מסוללת הטלפון שלך.

1. הנמיך את בהירות המסך

אם תפחית את בהירות המסך שלך, זה יכול להפחית את הצריבה בטלפון שלך באופן משמעותי. זה קל כשאתה בתוך הבית מכיוון שאתה לא צריך מסך בהיר כדי לצפות בקבצים שלך או לגלוש באינטרנט.

באופן אידיאלי, עליך לשמור על רמת הבהירות ב-50% או פחות. לחילופין, תוכלו לנסות את ההגדרה שנקראת Adaptive Brightness, המאפשרת למכשיר להתאים את רמת הבהירות על סמך האור מסביב לטלפון.

2. הגדר את המצב האפל

טיפ זה יכול לעזור לך להפחית עומס רב על הטלפון שלך. אם אתה משתמש בטלפון אנדרואיד, אתה יכול ללכת לאפליקציית Launcher ולהקיש על הגדרות. כעת, אתה יכול לבחור בטפט הצבעוני הרצוי ולעבור מנושא בהיר לכהה כדי לחסוך באנרגיה. אם אתה הולך על מצב אפל, אתה יכול לחסוך הרבה חיי סוללה.

3. שמור על ה-LCD כהה

אם אתה שומר על מסך הטלפון שלך חשוך כשהוא לא פעיל, אתה יכול לחסוך הרבה חשמל. כמו כן, זה עוזר למנוע ממך את לוח הכיס. כמו כן, לא תיגע במסך בטעות.

4. סגור אפליקציות לא רצויות

אפליקציות מסוימות מעסיקות את הטלפון שלך על ידי הורדת עדכונים ושליחת התראות. אתה יכול לנסות מספר פתרונות להתמודדות עם בעיה זו. אתה יכול להיכנס להגדרות ולבחור באפליקציות שאינך צריך להשתמש בהן על בסיס יומי.

כמו כן, עדיף להשתמש ב-WiFi ולא ב-4G כדי להוריד את הדברים הנדרשים מהאינטרנט. הסיבה היא שהשימוש ב-4G צורך הרבה יותר חשמל מה-WiFi הביתי שלכם. כמו כן, אתה יכול להשבית התראות מאפליקציות שאינך משתמש בהן על בסיס יומי.

5. השתמש במצב חיסכון בחשמל

בכל פעם שהסוללה שלך יורדת מתחת ל-15%, עליך לנקוט באמצעים דרסטיים כדי לחסוך בצריכת הסוללה. לדוגמה, אתה יכול להפעיל את מצב החיסכון בחשמל מכיוון שהוא עוזר להפחית את בהירות המסך, להגביל את מהירות המעבד ולהגביל את השימוש ברשת.

אם יש לך טלפון של סמסונג, תוכל להפעיל את מצב החירום. מצב זה יכול לעזור לך לשמור על הטלפון שלך פועל במשך מספר ימים.

6. השבת את שירותי המיקום

ה-GPS של הטלפון שלך צורך הרבה חשמל. אם תכבה תכונה זו, תוכל לחסוך הרבה חשמל. כחלופה, אתה יכול לזהות אפליקציות שמשתמשות בשירותי מיקום. אתה יכול להפעיל את התכונה בכל פעם שאתה צריך להשתמש בה.

7. השבת את נדידת הנתונים

בדיוק כמו GPS, מצבי ה-5G וה-4G עשויים להפעיל לחץ רב על סוללת הטלפון שלך, במיוחד אם אינך מקבל אות חזק. אם אתה נוסע במיקום מרוחק, אתה מסתמך יותר על הסוללה של הטלפון שלך. לכן, הגיוני להשבית את נדידת הנתונים.

בקיצור, אם תעקבו אחרי 7 העצות האלה, תוכלו להפיק את המרב מסוללת הטלפון שלכם. מקווה שזה עוזר.Source by James Yuan

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2021. www.pommef.com All Rights Reserved