7 היתרונות של שימוש בטלפון חכם אנדרואיד

/
/
/
36 Views

האם אתה מנסה למצוא את מערכת ההפעלה הטובה ביותר? אולי אתה חושב שאנדרואיד היא הטובה ביותר. לפי הסטטיסטיקה, כ-80% מהסמארטפונים מריצים אנדרואיד. להלן כמה יתרונות עיקריים של סמארטפון אנדרואיד. תמשיך לקרוא.

ניתן להתאמה אישית

עם אנדרואיד, אתה יכול להשתמש במגוון של ווידג'טים, מה שאומר שאתה יכול להתאים אישית את הטלפון שלך ללא כל בעיה. אתה יכול להגדיר את הטלפון שלך איך שאתה רוצה. מצד שני, iOS לא מאפשר כל כך הרבה גמישות.

חומרת אנדרואיד

מכיוון שלאנדרואיד יש אופי פתוח, כל חברה רשאית לייצר סמארטפון מבוסס אנדרואיד. אז בכל הנוגע לתכונות, יש לך גמישות רבה. מכשירי אייפון הם יחסית יקרים יותר. עם זאת, אתה יכול לבחור מתוך מגוון מכשירים המריצים אנדרואיד.

חדשנות בחומרה ותוכנה

מכיוון שאנדרואיד היא קוד פתוח, חברות רבות עושות חידושים שימושיים. למען האמת, יש מאות חברות ואנשים פרטיים שנהנים מהאופי הפתוח של אנדרואיד. כתוצאה מכך, אתה יכול לחוות הרבה תכונות. חלקם אפילו נמצאו באנדרואיד עוד לפני שהופיעו בסמארטפונים של אפל, כמו תמונות WebP, WiFi Direct וכן הלאה.

אפליקציות זולות יותר

בחנות Google Play יש הרבה יותר אפליקציות מחנות האפליקציות של אפל. נוסף על כך, האפליקציות ב-PlayStore זולות יותר. ורוב האפליקציות זמינות להורדה בחינם. אז זהו יתרון גדול נוסף של אנדרואיד על פני Apple iOS. לכן, אם יש לך תקציב אבל רוצה ליהנות הכי הרבה מהטלפון שלך, אנו מציעים לך לחפש טלפון טוב מבוסס אנדרואיד.

המערכת האקולוגית הפתוחה

מלבד חנות Google Play, אתה יכול להוריד אפליקציות ממגוון מקומות אחרים. עם זאת, עליך להיות מודע לסיכונים שאתה עשוי לקחת בעת התקנת אפליקציות ממקור אחר. אבל אנדרואיד רק תזהיר אותך, וההחלטה הסופית תהיה שלך.

יותר אחסון

אם אתה קונה אייפון, תקבל 16GB של שטח אחסון. מצד שני, מכשירי אנדרואיד מציעים שטח כפול. מלבד זה, אתה יכול להגדיל את שטח האחסון עוד יותר עם כרטיס SD. אתה לא יכול ליהנות מהטבה זו עם אייפון.

רזולוציית מסך טובה יותר

מבחינת הסמארטפונים של אפל, הסמארטפון הראשון שהגיע עם מסך ברזולוציית 1080p היה אייפון 6 פלוס. מצד שני, מכשירי אנדרואיד הגיעו עם מסך הרזולוציה המרשימה הזו די מוקדם יותר. יתר על כן, הסדרות הקיימות של סמארטפונים אנדרואיד הגיעו הרבה יותר רחוק מזה. לדוגמה, אם אתה הולך על Sony Experia Z5 Premium, אתה יכול ליהנות ממסך 4K. אבל אפילו לטלפונים הזולים יותר של אנדרואיד יש כבר רזולוציית 1080p.

לכן, אם תהיתם אם כדאי לכם ללכת על אנדרואיד או iOS, אנו מציעים לכם להשוות את היתרונות של השניים. למטרה זו, אתה יכול לקרוא שוב מאמר זה כדי לדעת על היתרונות העיקריים. זה יעזור לך לקבל את ההחלטה המושכלת ביותר ותוכל לשים את היד על המכשיר הטוב ביותר.Source by Shalini Madhav

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2021. www.pommef.com All Rights Reserved