6 דברים שכדאי לקחת בחשבון לפני שקונים סמארטפון

/
/
/
27 Views

כיום, הסמארטפונים הפכו לחלק מהחיים העמוסים שלנו. הם משמשים לגלישה באינטרנט, שמירת מסמכים בשרתי האינטרנט, צילום תמונות ודיבור עם חברים ובני משפחה. מכיוון שיש מגוון עצום של טלפונים חכמים בשוק, ייתכן שלא תוכל לעשות בחירה כל כך בקלות. אז ריכזנו כמה דברים שכדאי לקחת בחשבון לפני שקונים אחד. המשך לקרוא כדי לגלות עוד.

1. איכות בנייה

העמידות של טלפון סלולרי תלויה באיכות הבנייה. שוק הסמארטפונים מציע שני סוגים של מבנים: פלסטיק ומתכת. אתה יכול גם למצוא כמה טלפונים הכוללים לוחות מצופים זכוכית. אם אתה דואג להפיל את הטלפון שלך, אתה צריך ללכת על מבנה פלסטיק או מתכת.

אם תפיל את הטלפונים האלה מגובה של שניים עד שלושה מטרים, גוף המתכת יכול לעמוד בנפילה ולשמור על השבבים הפנימיים בטוחים.

2. תצוגה

בחירת הרזולוציה של המסך תלויה באופן השימוש בסמארטפון. לדוגמה, אם אתה אוהב לצפות בסרטונים ולהוריד דברים מהאינטרנט, אתה יכול ללכת על טלפון הכולל מסך של לפחות 5.5 אינץ'. והרזולוציה חייבת להיות לפחות Full HD.

אם לטלפון שלך יש מסך שגדול מ-6 אינץ', יהיה לך קשה יותר לסחוב את השפופרת. כמו כן, אם אתה מתכוון להשתמש בטלפון לגלישה פשוטה וצ'אט מקוון, מסך תצוגה בגודל 5 אינץ' יכול להיות די והותר.

3. מעבד

כוח העיבוד של הטלפון שונה בהתבסס על דגם המכשיר, bloatware וגרסת מערכת ההפעלה. אם אתה צריך לערוך תמונות וסרטונים בטלפון שלך או שאתה רוצה לשחק במשחקי וידאו מתקדמים, אתה צריך ללכת על טלפון הכולל Qualcomm Snapdragon 652 לכל הפחות. זה יקל עליך להשתמש במספר אפליקציות בו זמנית.

4. מצלמה

אם אתם הולכים על מצלמה הכוללת מצלמה אחורית של 16MP, אל תניחו שאיכות התמונה תהיה מעולה. איכות התמונות תלויה בהרבה גורמים כמו מיקוד אוטומטי, גודל פיקסל, רמות ISO וצמצם המצלמה, אם להזכיר כמה.

גודל התמונה יהיה גדול יותר אם אתה הולך על מצלמה של 16MP, למשל. לכן, עליך לזכור זאת כאשר אתה שוקל תכונה זו של הטלפון שאתה הולך לרכוש.

5. סוללה

השימוש בסוללה משתנה מאדם אחד למשנהו בהתאם לאופן השימוש בטלפון שלו. לדוגמה, אם אתה משחק משחקים כבדים או צופה בסרטוני HD בטלפון שלך, אתה צריך ללכת על מכשיר עם סוללה של 3500mAh. עבור משתמשים ממוצעים, גם סוללה קטנה יותר יכולה לעשות את העבודה.

6. אחסון

מערכת ההפעלה תופסת את רוב שטח הזיכרון בטלפון שלך. לכן, כדאי ללכת על טלפון שיש לו לפחות 32GB של שטח אחסון. אבל אם אתה רוצה לאחסן הרבה קבצים ענקיים, אנו מציעים לך להשתמש בטלפון המאפשר לך להכניס כרטיס microSD.

בקיצור, אם אתה הולך לקנות סמארטפון, אנו מציעים לך לשקול את הגורמים המפורטים במאמר זה.Source by Shalini M

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2021. www.pommef.com All Rights Reserved