6 אביזרים שימושיים לסמארטפון

/
/
/
15 Views

ממטענים ניידים ועד לשמירה על חשמל לאורך זמן, עדשות נוספות למצלמת הטלפון או מארז עמיד למים, יש הרבה אביזרים מהנים ומעשיים לסמארטפון. מבחר אביזרים שנבחר היטב יכול להגביר את השימושיות של הטלפון ולגרום לו לבצע דברים שאינם אפשריים בעצמו. הנה כמה מהאביזרים המובילים:

תיק מגן

הסמארטפון היוקרתי האחרון הוא לא רק יפה, אלא גם יקר מאוד. נרתיק יציב הוא השקעה משתלמת ומגן בקלות על הטלפון מפני דפיקות וחבטות קלות. נרתיק המגן זמין בהרבה צורות וגדלים. חלקם בנויים להיות קשוחים ועמידים למים, בעוד שאחרים פשוט שם כדי להשלים את העיצוב.

מטען נייד

המסכים ברזולוציה הגבוהה ורשימות הפיצ'רים המסיביות גורמים לכך שהסמארטפון המודרני אוזל באופן קבוע עם הסוללה. מטען נייד הוא פתרון פשוט לשמור על הפעלת הטלפון בזמן שהוא רחוק מנקודת טעינה. רובם קלים ודקים להפליא, אך עדיין מחזיקים מספיק כוח כדי לטעון את הטלפון המרוקן במלואו פעם או פעמיים.

רמקולים בלוטות'

עם היכולת להחזיק ספריית מוזיקה משמעותית, לסמארטפון יש עבור אנשים רבים בגלל נגן המוזיקה העיקרי שלהם. לכן, כדי לקבל את איכות הצליל הטובה ביותר האפשרית, זה יכול להועיל להשקיע ברמקול Bluetooth נייד. זה לא רק נותן את הצליל הפריך יותר, אלא גם מאפשר לשתף רצועות אהובות עם אחרים. הם מעולים לבית או למשרד, או שהרמקולים הקשוחים יותר הם בחירה מעשית להרפתקה הבאה בחוץ.

רציף לרכב

תחנת עגינה לרכב היא תוספת שימושית למקם את הסמארטפון ברכב. זה שימושי במיוחד עבור אלה שמתכננים להשתמש בטכנולוגיית ה-GPS המובנית בשילוב עם אפליקציית ניווט מועדפת. כמו כן, זה אומר שאין צורך להשקיע ב-Sat-Nav עצמאי. הם זמינים כמעט לכל מותג או דגם של סמארטפון.

כבל הטענה

כבל טעינה ארוך הוא אביזר פרקטי ושימושי. רוב הכבלים הסטנדרטיים הארוזים עם סמארטפון קצרים למדי. זה עלול להפוך את זה לא נוח להשאיר אותו על שידת לילה מועדפת או מקום דומה בזמן הטעינה. אבל, יש הרבה אפשרויות לקנות את הכבלים הארוכים יותר שנותנים גמישות רבה יותר בעת הטעינה.

עדשת מצלמה

רוב הטלפונים העדכניים ביותר מעוצבים עם מצלמה די הגונה. אבל, הם מוגבלים על ידי גודל העדשה הזעירה. עם זאת, ניתן לשפר את תפקוד המצלמה באמצעות השקעה בעדשת עין דג, טלפוטו או זווית רחבה.Source by Leo Eigenberg

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2021. www.pommef.com All Rights Reserved