5 עצות לימוד חכמות ומעשיות לבחינת GED

/
/
/
28 Views

זה יכול להיות מטורף כשאתה לומד למבחן GED. לעתים קרובות, נבחנים מוצפים, והם לא יודעים מאיפה להתחיל. עם זאת, זה לא חייב להיות כך. מה שאתה צריך לעשות זה לדעת עצות לימוד אפקטיביות לבחינת GED כדי שתוכל להתכונן אליה טוב יותר. 5 טיפים חשובים אלה יכולים לעזור לך:

  • צפו בסרטונים רלוונטיים והורידו הערות שימושיות. צפייה בסרטונים חינוכיים היא אחת הדרכים הפשוטות אך היעילות ביותר ללמוד ל-GED. איך הופכים את שיטת הלימוד הזו ליעילה? צפו בסרטונים יותר מפעם אחת. בפעם הראשונה שאתה צופה בסרטון, פשוט צפה בו. תוך כדי כך, עשה כמיטב יכולתך להפיק מידע רב ערך ככל שתוכל. בפעם השנייה של הצפייה בו, רשום הערות, במיוחד מילים וביטויים עיקריים. בעת צפייה בסרטון בפעם השלישית, רשום את הפרטים המשמעותיים הנכללים תחת אותם מילים וביטויים עיקריים. על ידי צפייה מכוונת בסרטונים, המוח שלך יכול לקחת זמן לעבד טוב יותר מידע חדש ורענן.
  • נח והירגע בלילה שלפני הבחינה – הימנע מלימוד יתר. כנראה שלמדת כבר ימים ושבועות, אז קחו את זה בקלות. בלילה שלפני הבחינה שלך, אתה צריך לתת למוח שלך מנוחה מספקת. זה אולי מפתה לדחוס עד השעות המאוחרות, אבל רגע! במקום לעשות זאת, אכלו ארוחה בריאה והלכו לישון מוקדם. תרצה להתעורר בהרגשה רעננה, רגועה ומרוכזת, מוכנה לעמוד בבחינת ה-GED שלך.
  • הכינו חתיכות וחתיכות של כרטיסיות. באילו מילים קשות נתקלת בזמן שלמדת למבחן? ערכו אוסף של כל אחד מהם בכרטיסיות ורשמו את המשמעויות שלהם. יתרון פנטסטי של כרטיסי פלאש הוא שהם שימושיים ותוכל לקחת אותם איתך לכל מקום שאתה הולך. אז בין אם אתה באוטובוס או בהפסקה בעבודה, אתה יכול לשלוף אותם ולקרוא אותם. זוהי דרך חכמה למקסם את ההכנה למבחן GED שלך. כך תוכלו לשלוט בקלות בהגדרות של ביטויים ומילים בסיסיות.
  • התמקד בלימוד נושא אחד בכל פעם. אל תציף את דעתך על ידי לימוד מדהים עבור כל מקצועות ה-GED בבת אחת. תנו לנפשכם אוויר על ידי רשום תחילה את מטרות הלימוד שלכם. מהן המטרות שלך למפגש לימוד מסוים? התרכז בלימוד על נושא אחד עבור אותה תקופה. הגבל את כמות הנושאים שאתה לומד עליהם כדי שתוכל לשלוט בהם ביעילות.
  • עקוב אחר ההתקדמות שלך בעזרת חבר באחריות. החבר שלך לאחריות הוא שותף מכריע להצלחת ההכנה שלך למבחן GED. הוא או היא יעודדו אותך ללמוד באופן קבוע. אדם זה יעקוב אחר ההתקדמות שלך על ידי התקשרות אליך כדי לוודא שאתה מבצע את המשימות שלך בהתאם ללוח הזמנים של הלימודים שלך. הם יזכירו לך להישאר שם כשההכנה שלך למבחן תהיה קשה. ככוח חיובי בחייך, החבר שלך למתן דין וחשבון יעזור לך להעלים מכשולים והסחות דעת בהכנה למבחן GED שלך.

5 עצות הלימוד האפקטיביות הללו לבחינת ה-GED הן שיטה משמעותית שיכולה לקדם אותך בהישגים במבחן שלך ולהיות צעד אחד קרוב יותר להשגת המטרות האקדמיות, הקריירה והאישיות שלך.Source by Winnie Custodio

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2021. www.pommef.com All Rights Reserved