5 מגמות מעניינות של אפליקציות לנייד שכדאי לצפות בהן – הדבר הגדול הבא?

/
/
/
44 Views

חלפה יותר מחצי שנה של 2016 והציוצים, ההשערות, המחקרים (אפילו בגרטנר לא חסכו) על הנושא התוסס של מגמות פיתוח אפליקציות לנייד הפעילו את המהומים והספקולציות כמעט למושלמות. אומרים, אילו טרנדים יבואו ומה לא! כמה פסקי דין נחתו נכון?

ובכן, על נקודות הלייזר של מתחילים אנחנו לא מדברים כאן, אבל לפי מפתחים ודעות מומחים קיצרנו את הטרנדים הכי מענינים ובלתי צפויים שמתגלגלים יותר ויותר על קווים בלתי צפויים. בואו ניקח הצצה:

מגמות פיתוח אפליקציות לנייד על מפתחים להיזהר:

• אפליקציות לנייד למשלוח לפי דרישה:

המודל העסקי של אובר עורר גל לפי דרישה והתחיל להשיג דריסת רגל חזקה יותר בנוף האפליקציות לנייד. בין אם זה תעשיית המזון, נסיעות ונסיעות, שירותי בריאות, יופי או הזמנת שירות, אפליקציות המשלוח לפי דרישה תפסו את מרכז הבמה.

• חפצים לבישים חכמים לשלוט עליהם:

אמנם השוק של השעון החכם ומוצרי הכושר הלבישים היה נמוך בחודשים האחרונים, אבל שיעור האימוץ של מכשירים לבישים בשוק הוא הרבה יותר ממה שחזו מומחים לפני כמה שנים ואנו מאמינים שהם חידוש ובהחלט ילכוד את האנשים אשר לדעת למה להשתמש בהם. היתרון הגדול ביותר במגזר הזה שיש למפתחים הוא שלמכשירים לבישים יש הרבה מקום לאלתור והטרנד הזה בהחלט לא הולך להיעלם.

• מעבר לכיוון אבטחת אפליקציות לנייד:

נתונים הם כסף הזהב שכאשר החמצתם עלול להוביל לפגיעויות. מפתחים צריכים לאמץ את נוהלי האבטחה העדכניים ביותר ולנקוט באמצעים המחמירים כדי לאבטח את תשתית האפליקציה שלהם כמו גם את הנתונים. במבט לאחור, iOS תמיד הייתה פלטפורמה שהוכרה כמספקת אבטחה מובילה באפליקציות שלה מבלי לתת למידע סודי של לקוחות לדלוף החוצה, וכנראה שזו הסיבה שהיא נחשבת לאחת מחברות הסמארטפונים והגאדג'טים המובחרות ביותר שגובות מחיר טיפה גבוה בטלפונים שלה.

• השליטה העולמית של IOT (Internet of Things) נמשכת:

לא היינו רחוקים מלשמוע את הרעיון של המכונית החכמה, פחות או יותר, מכשירים כמו Apple Watch ו-Google Glass הראו שהאינטרנט של הדברים יכלול הזדמנויות גדולות יותר להוסיף תכונות מתקדמות באפליקציות לנייד. עם חדירת שוק מהירה של אפליקציות IOT ומכשירים לבישים, IOT ייקח את הניידות לשלב הבא בחודשים הקרובים.

• הישארו מחוברים לעיצוב החומרים:

אחרון חביב, עיצוב חומר, הידוע גם כמגמות עיצוב UI/UX, היה, הוא ויהיה הטרנד הירוק עד ששומר על האקסצנטריות שלו בשוק האפליקציות. ראשיתו או שורשיו של עיצוב החומר הם בקונספט של עיצוב שטוח, שהפך כעת לסטנדרט בעיצוב UI/UX. עיצובים חומריים ניתן לחוש בצורה אמיתית ב-Google Drive, Gmail, YouTube, Google Maps כמו גם בגרסאות האנדרואיד הקרובות והקיימות.

אלה היו החמים פיתוח אפליקציות לנייד טרנדים שמפתחים בעיקר מתמכרים אליהם ובהחלט לא הולכים לשקוע בשנה הבאה. אז, חצו את הגבולות המקובלים וחקרו את מה שעוד עתיד לבוא.Source by Anuradha Badone

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2021. www.pommef.com All Rights Reserved