5 טיפים לאבטחת הטלפון החכם שלך

/
/
/
22 Views

עם הגידול המתמשך בקליטה של ​​סמארטפונים, עליך לשקול את בעיות האבטחה. סמארטפונים הם כמו מיני מחשבים. יש להם את היכולת להחזיק נתונים שנגישים באמצעות דואר אלקטרוני, אפליקציית אינטרנט מבוססת ענן או איזשהו אחסון זיכרון פנימי או חיצוני.

סמארטפונים הם בעלי ערך ועליך לשקול מה יקרה אם המכשיר הנייד שלך ייפול לידיים הלא נכונות. להלן חמישה טיפים כיצד תוכל לאבטח את הטלפון החכם שלך

טיפ 1: השתמש בהגנה באמצעות סיסמה

קל להגדיר הגנה באמצעות סיסמה בטלפון שלך. סביר להניח שזה תחת הגדרות האבטחה של הטלפון שלך. אם אינך מוצא את האפשרות, בדוק באינטרנט או במדריך לטלפון שלך כדי לראות כיצד להפעיל זאת. רוב האנשים מגנים באמצעות סיסמה על המחשב שלהם אך אינם חשים צורך במכשיר נייד אולם זהו צעד האבטחה הראשון שעליכם לבצע.

טיפ 2: מחק מרחוק את נתוני הטלפון

לאחר שאבטחת את הטלפון הנייד שלך באמצעות סיסמה או קוד גישה, ייתכן שתרצה להמשיך להגן על הנתונים המאוחסנים בטלפון שלך באמצעות מחיקה מרחוק. מחיקה מרחוק תמחק את הנתונים בטלפון שלך וישחזר את כל הגדרות היצרן. זה לא משהו שהיית רוצה לעשות אלא אם אתה בטוח שאיבדת את הטלפון שלך.

כדי להגדיר מחיקה מרחוק אם יש לך אייפון תצטרך להירשם לחשבון בתשלום עם MobileMe. לאחר מכן עליך להגדיר את הטלפון שלך כדי להפעיל את המחיקה אם תזדקק לו. טלפונים אנדרואיד עם 2.2 כוללים מחיקה מרחוק מובנית, אבל תצטרך גם Exchange. מכיוון שהמחיקה מרחוק באמצעות Exchange יכולה להיעשות רק על ידי מנהל מערכת של Exchange, אפשרות טובה יותר תהיה להשתמש באפליקציית Mobile Defense. זוהי אפליקציה חינמית מ- Android Marketplace אשר תאפשר לך לבצע את המחיקה מאתר Mobile Defense.

אם הטלפונים שלך משתמשים בטלפונים של Windows 7 ניתן למחוק אותם מרחוק באמצעות Outlook Web Access.

טיפ 3: אל תשמור נתונים רגישים

אם אתה משתמש בטלפון שלך כדי לגשת לבנקאות האינטרנט שלך או להיכנס לכל האתרים המועדפים עליך, אל תגדיר את הטלפון החכם שלך לזכור אוטומטית סיסמאות. אם הטלפון שלך ילך לאיבוד או שייאסף על ידי מישהו אחר, ניתן לגשת בקלות לחשבון שלך.

לאנשים רבים מאוחסנים הבית והכתובת שלהם בטלפון שלהם מידע זה עלול לשמש במרמה אם הטלפון שלך אבד או נגנב. עם זאת, באמצעות סיסמה או כלי מחיקה מרחוק, כמתואר לעיל, תוכל למנוע את דליפת הפרטים שלך.

טיפ 4: צפה במה שאתה לוחץ

סמארטפונים כמו מחשבים יכולים להיות מושפעים מתוכנות זדוניות, וירוסי מחשב והונאות דיוג. אם אתה מקבל אימייל או SMS חשודים, אל תלחץ על שום קישור, בדיוק כפי שהיית עושה במחשב שלך. ניתן להשתמש בהונאות דיוג כדי לגנוב את הסיסמאות והמידע החשוב שלך, ולעתים קרובות הן מוסוות בצורה חכמה מאוד כאילו הן מהבנק שלך.

טיפ 5: היזהר במה שאתה מתקין

אם אתה מוריד או מתקין אפליקציה חדשה ודא שהיא ממקור מהימן. היתרון של סמארטפונים הוא שיש אלפי יישומים ומשחקים זמינים להרחבת הפונקציונליות שלהם. השתמש רק בחנויות אפליקציות רשמיות, אחרת אתה עלול למצוא קוד זדוני שהוכנס לאפליקציה שלך שיעביר וירוס לטלפון שלך.Source by Louise Goldstein

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2021. www.pommef.com All Rights Reserved