5 דרכים שבהן העתיד של פיתוח אפליקציות לנייד משתנה על ידי IOT

/
/
/
35 Views

ההערכה היא שעד שנת 2018, השוק העולמי של מכשירי M2M מחוברים יגע ב-136 מיליארד דולר ו-99% מכל מה שאנו מייצרים יהיה מחובר לאינטרנט. אנו דנים בחמש דרכים שבהן העתיד של פיתוח אפליקציות לנייד משתנה על ידי האינטרנט של הדברים (IoT).

1. חלחול ניידות בארגונים ברמה התפעולית

כל התעשיות הגדולות, כולל שירותי בריאות, רכב, אנרגיה, קמעונאות, מכשירי IoT מאומצים במהירות. אוטומציה מהירה מתרחשת אפילו במגזר הייצור, עד כדי כך שכוח האדם מוגבל ללחיצת כפתורים ומתן הוראות לביצוע משימות. עסקים רבים החלו בניסויים מן המניין על דרכים שבהן ניתן לאמץ טכנולוגיה בצורה משתלמת לאוטומציה של תהליכים ומציעים הצעות לפלטפורמת אינטגרציה מלאה לנייד. פלטפורמות אלו יחזקו תשתית עורפית כדי להפוך את כל הנתונים והפעולות לזמינים במכשירים מורשים.

2. הנצחת הטכנולוגיה הניידת

על ידי הטכנולוגיה הניידת אנו מרמזים, מכשירים לבישים, טכנולוגיית משואות, GPS וניווט קולי, כדי לציין כמה. יחד עם שבבי רשת וחיישנים, אפילו מכשירים צנועים כמו הנורה יכולים להיות מופעלים עם הטלפון הנייד של האדם. מערכות מתקדמות אלו עשו דרך ארוכה כדי לאפשר אינטגרציה מלאה של IoT במכשירים ניידים, מה שהופך מחוות ובקרות להתאים לביצוע משימות ענק כמו ניהול מכונות תעשייתיות.

3. יותר מקום לפיתוח אפליקציות היברידיות

שמירה על קשר הפכה הכרחית עבור צרכנים, עם בתיהם, מכוניותיהם ואחד עם השני, ויישומים ניידים ממלאים תפקיד מפתח בהבאת זה. מפתחי אפליקציות לנייד יוצרים אפליקציות עם ממשק משתמש ארגונומי, תוך שימוש באפשרויות קידוד מתקדמות הניתנות על ידי פלטפורמות היברידיות כמו Ionic, AngularJS ו-PhoneGap. העיצובים נעשים תוך התחשבות בצרכים של המכשירים הלא מסורתיים כגון שעונים חכמים ופלטפורמות מגוונות בהם ישמשו.

4. אפליקציה אחת לניהול כל משק הבית

מה שהיה פעם פנטזיה וירטואלית הפך כעת למציאות במחיר סביר – כלומר הפעלה מלאה של מכשירי חשמל ביתיים באמצעות מחוות, בקרות קוליות וזיהוי נוכחות אנושית. טכנולוגיית המשואות עשויה להיחשב במידה רבה להפיכת הפנטזיה הזו למציאות; עם זאת, יישומים ניידים מכילים את המפתח למחיר הסביר והגישה הקלה שלו.

5. יצרניות הסלולר עושות קסם על המכשירים שלהן

יצרני מכשירים ניידים מובילים כולל אפל, שמשון, אריקסון, גוגל וכו' משקיעים רבות במחקר ופיתוח של מערכת אקולוגית ניידת. מטכנולוגיה לבישה ועד מוצרי צריכה מובאים תחת המטריה לפיתוח טכנולוגיות להתכנסותן. כאשר אפליקציות ניידות עברו מסמארטפונים לטאבלטים וכעת מכשירים לבישים, טכנולוגיות חדשות מתוכננות כדי להפוך אותן לנגישות באמצעות טלוויזיות מחוברות וקונסולות משחקים. צפויות וריאציות חדשות של יישומים ניידים שיהיו זמינים על לוחות המחוונים לרכב ועל אביזרי בית לשליטה במיזוג האוויר.

ככל שהקישוריות לנייד מתרחבת למימדים חדשים, כך גם פיתוח אפליקציות לנייד מתרחב. נמשכים סוגים חדשים של פיתוח אפליקציות שישתלטו על כל הפעילויות השגרתיות והעיקריות של החיים.

IoT מבטיח עתיד שבו הכל וכולם מחוברים והתקשורת מתרחשת מהר יותר דרך האינטרנט, אפליקציות מובייל עם הממדים השונים שלהן מיועדות להיות הכלים לגרום לזה לקרות.Source by Cris Styris

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2021. www.pommef.com All Rights Reserved