5 דרכים להאריך את חיי הסוללה של סמארטפון האנדרואיד שלך

/
/
/
27 Views

סוללות סמארטפונים לא מחזיקות מעמד לנצח, ולחלק מהמכשירים יש זמן הדלקה של מסך כמעט מביך. מסכי ה-AMOLED וה-LCD הגדולים והמפנקים האלה והאפליקציות המחייבות הם ריקון ברור מהסוללה שלך, אבל יש הרבה דברים שאתה יכול לעשות מאחורי הקלעים כדי לגרום לאנדרואיד שלך להחזיק מעמד זמן רב יותר. בוא נחקור כיצד להגדיל את הסוללה בסמארטפון שלך.

כיצד פועלות סוללות אנדרואיד

ראשית, קצת רקע: לרוב הסמארטפונים יש סוללת ליתיום-יון או סוללת ליתיום-פולימר. אם כי שניהם הם למעשה ליתיום-יון, וככאלה, אין להם 'זיכרון', מה שאומר שאתה יכול לטעון אותם מכל רמה – אתה לא צריך לפרוק אותם לגמרי לפני הטעינה – ואין לך לחייב אותם עד 100 אחוז.

למעשה, סוללות מסוג זה סובלות מבעיות מתח נמוך, כך שלמעשה עדיף לטעון אותן חלקית (נניח, מ-20 אחוז ל-90 אחוז) מאשר לטעון במלואן ולרוקן אותן במלואן. טיפול בסוללה תמיד פתוח לוויכוח, אז על כל טיפ מקובל יהיה מישהו שיגיד שזה לא משנה. פשוט מצא את אלה שעובדים עבורך ותוכל להגדיל את הסוללה במכשיר האנדרואיד שלך.

לצערנו, לרוב המכשירים המשוחררים בימינו אין סוללות נשלפות. זה נראה כאילו זה לא ישתנה בקרוב. ולמרות שרובם קרובים ל-3,000 מיליאמפר/שעה, הם עדיין צריכים לעבור אופטימיזציה, במיוחד עבור משחקים חדשים תובעניים. נצל כמה מהטיפים שלהלן ובאמת תפיק את המרב מהסמארטפון שלך.

1. טפט שחור יכול להגדיל את הסוללה

אם לטלפון שלך יש מסך AMOLED (כמו רוב מכשירי סמסונג), השתמש ברקע בצבע כהה. טפט שחור יכול להגדיל את חיי הסוללה מכיוון שמסכי AMOLED מאירים רק את הפיקסלים הצבעוניים. פיקסלים שחורים אינם מוארים, כך שככל שיש לך פיקסלים שחורים יותר, או פיקסלים כהים יותר, דרוש פחות כוח כדי להאיר אותם.

כדי להוריד טפט שחור לחלוטין, הקש על הקישור כאן.

• כעת, שמור את התמונה ועבור להגדרות שלך.

• משם הקש על טפט לחץ על בחר טפט וגלול מטה לגלריה.

• אתה אמור להיות מסוגל למצוא את הטפט השחור שזה עתה שמרת.

• לחץ על הגדר לטפט ולמסך נעילה.

2. מצב מינון

מצב Doze קיים מאז אנדרואיד מרשמלו, אך שופר עם גרסאות אנדרואיד חדשות יותר. בעבר, Doze עבד רק כאשר הטלפון החכם היה נייח במשך זמן מה. אבל עכשיו, זה יכול לעבוד גם כשמזיזים אותו (בתיק או בכיס כשאתה בדרכים, למשל). המסך רק צריך להיות כבוי כדי לעבוד.

מצב נמנום בעצם רק מכבה דברים שאתה לא משתמש בהם, תלוי כמה זמן עבר מאז שנגעת בטלפון שלך. חיבור הרשת מנותק והסנכרון מתרחש רק במרווחי זמן ספציפיים. כאשר אתה רחוק מהטלפון שלך אפילו יותר, דברים נוספים נעצרים, כמו GPS, סריקת Wi-Fi וכל הסנכרון.

3. כבה את Google Assistant

מנע מהטלפון שלך להאזין תמיד. Google Assistant הוא תכונה פנטסטית ולעתים קרובות מאוד פונקציונלית. הבעיה היא שזה יכול להרוס את הסוללה שלך. במיוחד אם אתה לא ממש משתמש בו או משתמש בו רק מדי פעם.

עבור אל Google>חיפוש מתפריט ההגדרות והקש על Google Assistant>כותרת הגדרות. בעמוד הבא, בחר את המכשיר שלך וכבה את Google Assistant לחיי סוללה ארוכים יותר.

4. אל תתנו לאפליקציות שלכם לפגר אחרי הזמן

שמור על האפליקציות שלך מעודכנות. יש סיבה לכך שמפתחים מעדכנים כל הזמן אפליקציות, ורוב הזמן זה בשביל אופטימיזציה של זיכרון או סוללה. שמירה על עדכון האפליקציות שלך פירושה גם שיש לך את האופטימיזציות הטובות ביותר הזמינות. כמו כן, מחק אפליקציות ישנות שאינך משתמש בהן יותר, מכיוון שאלו עשויות להריץ תהליכי רקע שלועסים זיכרון RAM וחיי סוללה.

לאחר שווידאתם שהאפליקציות שלכם מעודכנות, תוכלו לעבור עליהן בנפרד ולבדוק אם הן מותאמות לחיי סוללה. זה יכול להיעשות די מהר. פשוט היכנס להגדרות שלך והקש על סוללה. משם לחץ על כפתור התפריט (שלוש נקודות בפינה השמאלית העליונה של המסך שלך) ועבור לאופטימיזציה של סוללה. משם תוכל לראות אילו אפליקציות מותאמות ולשנות אותן. אתה יכול לשנות רק את אפליקציות המערכת הלא חיוניות. צפה בסרטון למטה כדי לראות כיצד זה נעשה.

5. השתמש ב- Greenify

שלא כמו אפליקציות אנדרואיד רבות שמתיימרות לייעל את הביצועים ולהגדיל את חיי הסוללה, Greenify למעשה עובד. Greenify מאפשר לך להכניס אפליקציות אחרות למצב שינה כשהן אינן בשימוש, ומונעת מהן לפעול ברקע.

זה משחרר משאבי מערכת ומגביר את ביצועי הסוללה, אבל דורש קצת מחשבה. כדי ש-Greenify תהיה אפקטיבית, אתה לא יכול פשוט לשים כל אפליקציה מותקנת במצב שינה. אבל מכיוון שיש הרבה אפליקציות אנדרואיד שמבצעות פעולות שאתה לא יודע עליהן, או בהכרח רוצה, זהו כלי שימושי.

הפניות:

https://www.androidpit.com/how-to-save-battery-lifeSource by Abhi Shinde

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2021. www.pommef.com All Rights Reserved