4 סיבות שצלמים צריכים תמיד לשאת טאבלט

/
/
/
36 Views

טאבלט הוא הכלי הטוב ביותר להצגת תיק העבודות והרשת שלך. באופן מפתיע הרבה צלמים אפילו לא מחזיקים אחד, שלא לדבר על לסחוב אחד. במאמר זה, נסקור את ארבע הסיבות העיקריות לכך שצלמים צריכים תמיד לשאת טאבלט על ידי השוואתם לכלים פופולריים לבחירה כגון אתר אינטרנט. בסוף נבחן אילו תכונות אתה צריך כדי להפוך את הבחירה הנכונה לקל יותר.

1. טאבלטים נותנים מענה מיידי

הטאבלטים מספקים ללקוחות פוטנציאליים עדות חזותית מיידית לעבודה שלך ויוצרים להם את ההזדמנות להחליט אם הם רוצים לעבוד איתך. תגובות כמו "כמה אתה גובה?" או "אני מאוד אוהב את העבודה/סגנון שלך!" לכוון את השיחה לכיוון הנכון ולספק משוב נהדר. בדרך כלל תגיע בקשה לקבלת כרטיס הביקור או המספר שלך, גם אם הם חושבים שחסר לך את התקציב שלהם באותו זמן.

שימו לב שכרטיס הביקור שלכם עובר לבעלי עניין. "צלם אקראי נתן לי כרטיס ביקור" הוא רק לעתים רחוקות הובלה.

2. הם מאפשרים איכות תמונה טובה יותר מהאינטרנט

אתה מבצע אופטימיזציה של התמונות שלך לפני שהן עולות לאינטרנט, ומקריב איכות כדי לספק חווית משתמש נהדרת. בטאבלטים אין מרכיב, אתה רק צריך להקטין את התמונות לרזולוציית HD (1920 x 1080). אתה רוצה שלקוחות פוטנציאליים יראו את האיכות הגבוהה ביותר האפשרית ואתה מקבל את זה עם טאבלטים.

3. הם לא צריכים את האינטרנט

אתה צריך להמתין עד שהאתר שלך ייטען; זה יכול לקחת מעבר לזמן שהסבלנות של לקוח פוטנציאלי תאפשר ויכול לגרום לך להיראות לא מקצועי. בהשוואה לטאבלט אתה מפעיל את המסך, פותח את תיק העבודות שלך, ותמונות ברזולוציית HD יופי מופיעות במחוון. זה יכול להיות ההבדל בין השגת עבודה עתידית או אובדן זה למתחרה שלך.

4. עדיף מפה לאוזן

ככל שמתפתחות שיחות עם אנשים חדשים, הם ישאלו בסופו של דבר את השאלה "אז מה אתה עושה?" אתה מדבר על היותך צלם ובשלב זה אתה צריך להראות להם את העבודה שלך; תשוקה והתלהבות מדבקת, הם ישווקו אותך ללא כל הנחיה.

לסיכום, טאבלט איתך בכל עת הוא נהדר עבור שיווק, מעורבות לקוחות ופיתוח עסקי; אתה אף פעם לא באמת צריך להיות בלי אחד.

אה והתכונות המומלצות להלן הן לא אופציונליות אם ברצונך להפיק את ההשפעה הטובה ביותר.

  1. מסך Full HD 1920×1080 לפחות

  2. מסך מינימום 8 אינץ', 7 אינץ' הוא פשוט קטן מדי להצגת עבודה

  3. הזיכרון לא משנה, 8GB יתאים לצרכים שלך, הטאבלט שלך הוא כמו 500px, רק העבודה הטובה ביותר שלך צריכה להיות שם

עוד לבוא.

תודה שקראת, בקארהSource by Bakara Ovietabore

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2021. www.pommef.com All Rights Reserved