קשר גוברת של ילדים עם סמארטפונים

/
/
/
24 Views

הדור הצעיר של היום שינה את השימוש בטלפונים ניידים. זה הפך ליותר צעצוע עבורם שהם יכולים להשתמש בו בכל עת, לחקור, ליצור קשר ולשלוח הודעות לחברים שלהם מבלי לדעת את היתרונות והחסרונות שלו.

כשאנחנו חיים במאה ה-21 של מכשירי האייפד והאייפון והטכנולוגיות החדשות יותר, עלינו להיות מודעים למה שילדינו צופים בטלפונים החכמים, שכן שימוש עודף בטלפונים ניידים מזיק להם בגלל הקרינה הגבוהה. כמו כן, עלינו להגביל את השימוש בטלפונים ניידים על ידי הילדים על ידי מתן מגבלת הזמן לכל פעילות שהם יכולים לעשות מדי יום, בכך הם ילמדו את חשיבות הזמן והמשמעת.

כולנו מודעים להשלכות של המשחק 'לווייתן כחול' שהומצא על ידי גברת רוסייה בשם איליה סידורוב. בסביבות 130 ילדים ברחבי העולם (5 ילדים בהודו) התאבדו לאחר ששיחקו במשחק הזה, כי הם לא זכו לדעת מתי הם נכנסים למוחם ומלכודת להגיע לרמה העליונה. כל היום המוח שלהם רק במשחק, איך להיות בפסגה והם לא מודעים לסביבה.

אנחנו צריכים תמיד לפקוח עין על הילדים שלנו – במה הם צופים בטלפונים ניידים – כדי למנוע מהם כל סכנה וללמד אותם שיעורי חיים ולעזור להם להבדיל בין האמיתי למזויף.

ילדים הם העתיד של האומה שלנו אז אנחנו צריכים להיות מגוננים ולהיות זהירים לגביהם כדי שהם לא יפגעו או יתקלקלו. כל הטכנולוגיה החדשה מופעלת כדי להפוך את החיים שלנו לפשוטים, אבל בדרך אחרת הם יוצרים צרות בחיינו בגלל הקרינה הגבוהה שלהם. אז חשוב לדעת את השימוש בהם אבל באופן שהם לא יפגעו בנפש ובגוף שלנו.

אין ספק שהאפליקציות החדשות הפכו את הלמידה לפשוטה וקלה ואנו מודים לטכנולוגיית השדרוג, אם נישאר מודעים ליתרונות ולחסרונות ולאופן השימוש בהם, אז נקבל מזה יותר יתרונות מאשר כל נזק. בעולם שזז במהירות אנחנו רוצים הכל מהיר ומוכן.

בהודו גם בתי ספר מציגים את שיטות הלמידה החדשות דרך כרטיסיות, כדי שילד לא יצטרך לסחוב תיק כבד והוא יוכל להתאים את עצמו לטכנולוגיה החדשה. זה צעד טוב שנקטו בתי הספר. אם ניתן להם חינוך נכון אף אחד לא יכול למנוע מהם להפוך לאלופים של מחר.Source by Mamta Sahni

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2021. www.pommef.com All Rights Reserved