פורום מחשבים לבחירת סמארטפון

/
/
/
22 Views

כיום, אתה כמשתמש מתוחכם בטכנולוגיית העידן החדש צריך להתעדכן בטכנולוגיית המחשב העדכנית ביותר. הגיוני שתהיו מודעים למכשירים העדכניים ביותר, כמו נטבוקים, סמארטפונים ופריצות דרך אחרות בטכנולוגיית מחשבים וסלולריים שתוכלו להשתמש בהם תוך כדי תנועה. אתה כמשתמש נייד צריך לעשות בחירה בסמארטפונים לפי הטעם וההתאמה שלך. אתה יכול להתחיל את החיפוש אחר הטלפון החכם שלך על ידי ביקור בפורום מחשבים מקוון טוב בחינם. באתר האינטרנט של פורום מחשבים מוכשר כיום יש חדשות חשובות הקשורות למחשב בכל התחומים.

אתה עשוי לתהות מה מייחד סמארטפון מטלפונים כגון החיבור הקווי שלך או טלפונים ניידים רגילים שבהם השתמשת במהלך השנים. סמארטפון הוא טלפון נייד שנותן לך תכונות חכמות שאחרת אולי תמצא רק במחשב שלך. דגמי הטלפונים החכמים המוקדמים ביותר היו למעשה מעט יותר מנייד שהוצמד למחשב כף יד. עכשיו, Apple iPhone באמת משך את תשומת הלב של כולם. אבל סמארטפונים קיימים הרבה יותר מזה. כמו נטבוקים ומחשבים ניידים, סמארטפונים זמינים כעת עם מגוון מערכות הפעלה. זה בתורו משפיע על יישומי המחשב שבהם אתה יכול להשתמש.

כיום, Microsoft Windows Mobile היא מערכת ההפעלה הנפוצה ביותר לסמארטפונים. תוכלו למצוא אותו במגוון גדול של מכשירים. אפל מייצרת גם את חומרת האייפון וגם את מערכת ההפעלה שעליה היא פועלת. גוגל מציעה כעת גם מערכת הפעלה לסמארטפון, אנדרואיד. עם זאת, כמו מיקרוסופט, היא לא מייצרת את החומרה. לכן, תצטרך ללכת על כמו מוטורולה ו-HTC עבור סמארטפון עם אנדרואיד.

נוקיה היא גם יצרנית סמארטפונים. היא מספקת איתו מערכת הפעלה משלה Symbian. נוקיה נמנעה עד כה ממסכי מגע מבריקים עבור פלט הסמארטפון שלה. עם זאת, ברור שמדובר בטכנולוגיה ניידת שהגיע זמנה עבור הפינים הדקיקים.

ה-5800 XpressMusic של נוקיה הוא המכשיר הראשון שלו שלא רק בעל צג רגיש למגע, אלא גם מבטל את לוח המקשים לחלוטין. נוקיה מבינה את הבחירה של צרכנים בסמארטפונים ידידותיים לאצבעות ותחרות של יצרנים אחרים לספק את אותו הדבר. זו הסיבה שבגללה הם הגיעו כעת לסדרת Nokia 5800 Xpress Music ידידותית יותר לאצבעות.

סקייפ, לאחר שהשיקה את Symbian Client עבור מכשירי S60v5, הציגה כעת עבור הלקוח שלה התקני לקוח טריים של Symbian. עם זאת, אחד החסרונות של לקוח Symbian הוא שהוא עובד רק על 3G ו-WiFi. התכונות העיקריות של סקייפ עבור סימביאן הן שהיא מבצעת שיחות סקייפ לסקייפ בחינם למשתמשי סקייפ אחרים בכל מקום בעולם. מכיוון שהשיחות והטקסטים זמינים בתעריפים נמוכים, זה חוסך הרבה כסף. יש לו את המתקן המאפשר לך לשלוח ולקבל הודעות מיידיות ליחידים או לקבוצות וממנה. בעזרתו, שיתוף תמונות, סרטונים וקבצים אחרים הוא בנגיעה של קצות האצבעות שלך. אתה יכול גם לקבל שיחות למספר המקוון שלך. אתה רק צריך לראות מתי אנשי הקשר של Skype מחוברים וזמינים להודעות מיידיות או להתקשרות. אתה יכול בקלות לייבא מספרים ושמות מפנקס הכתובות של הטלפון החכם.

כיום, לך כרוכש סמארטפון חדש יש ציפיות גבוהות. כיום, הציפיות שלך מתמלאות על ידי דגמים חכמים רבים יותר שאכן נותנים לך תמורה לדולר שהשקעת. אתה כרוכש סמארטפון יכול להתייעץ עם מומחה העזרה הטכנית שלך בפורום המחשב שלך עבור דגם העונה על הציפיות שלך בצורה הטובה ביותר.Source by Lisa K Collins

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2021. www.pommef.com All Rights Reserved