סקירת Panasonic TC-P54V10 – הטלוויזיה הטובה ביותר של 2009

/
/
/
26 Views

בסקירה זו של Panasonic TC-P54V10 אנו הולכים להסתכל על טלוויזיית הפלזמה הטובה ביותר של 2009 בקטגוריית הגודל של 54 אינץ'. סקירה זו חלה הן על TC-P54V10 (54 אינץ') והן על TC-P50V10 (50 אינץ') מכיוון ששניהם חלק מסדרת Panasonic V10. ישנן גם גרסאות גודל אחרות, אולם ייתכן שהן מעט שונות (אם כי לא הרבה). מלבד Panasonic Z1 שכנראה עומדת להימכר רק דרך סוחרים מיוחדים, TC-P54V10 היא טלוויזיית הפלזמה המובילה מבית Panasonic. הוא נמצא בראש מערך 2009 שלהם, גם בגלל איכות התמונה יוצאת הדופן שלו, אבל גם בגלל סט התכונות העשיר שלו. מדובר בטלוויזיה ברמה גבוהה, כך שבאופן טבעי תצטרכו לשלם עליה מחיר גבוה יחסית.

מה הופך אותה לטלוויזיית ה-HD הטובה ביותר של 2009?

דגמי Pioneer Kuro Elite היו ונשארו טלוויזיות ה-HD הטובות ביותר בכל הזמנים. עם זאת, הם מופסקים כעת מכיוון ש- Pioneer כבר לא מייצרת טלוויזיות. את הפער שנותר פתוח בעקבות חופשתה של פיוניר אמורים כעת למלא פנסוניק וסמסונג, לשתיהן יש טלוויזיות פלזמה טובות במיוחד בסדרות היוקרתיות שלהן. LG נוכחת גם בשוק טלוויזיית הפלזמה, אולם נראה שאף אחד לא בדק את דגמי 2009 שלהם. למרות שסמסונג הגיעה השנה עם שיפורים גלויים לטלוויזיות הפלזמה שלה, במיוחד במחלקת רמת השחור, סמסונג עדיין עדיפה בעליל. רמות השחור של TC-P54V10 פשוט פנטסטיות. למרות שהם לא מסוגלים להתעלות על אלה שנראו בדגמי Pioneer Elite, הם מתקרבים והם טובים בעליל מרמות השחור של כל טלוויזיית HD אחרת בחוץ. עם שחורים עמוקים ופרטי צל מעולים התמונה ב-TC-P54V10 היא דמויית חיים. בשילוב עם הצבעים המדויקים שמציע מצב THX, התוצאה מעולה. תענוג לעיני הצופה.

מ-Viera Cast ל-Picture Controls

באופן טבעי, כפי שניתן לצפות מכל טלוויזיית HD יוקרתית, ל- Panasonic TC-P54V10 יש ערכת תכונות עשירה מאוד. למרות שסדרת ה-PS80 של LG מגיעה עם דיסק משולב של כונן קשיח ותמיכה ב-NetFlix, מה שהופך אותה לדגם העשיר ביותר בתכונות בחוץ, גם סט התכונות הקיים ב- Panasonic TC-P54V10 אינו קטן. אתה מקבל את השירותים הישנים שהציעה Viera Cast מאז 2008 (מזג אוויר, מניות, חדשות וכו') ובנוסף לכך, החל משנה זו יש לך גישה לאמזון וידאו על פי דרישה (VoD). מלבד התכונות ה"אקזוטיות" הללו, יש לך גישה לסט עשיר של פקדי תמונה. אם לוקחים בחשבון שלמרות שדיוק הצבעים טוב במצב THX, אפשר להתלונן על הגדרות ברירת המחדל שלו במצבים אחרים, הסט העשיר של בקרות תמונה וצבע יהיה שימושי בעת כיול הטלוויזיה במצבים שאינם THX.Source by Jack A Smith

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2021. www.pommef.com All Rights Reserved