סקירת סמסונג UN55D7000 HDTV – מה הופך את סמסונג UN55D7000 לטלוויזיית HD תלת מימדית מעולה?

/
/
/
30 Views

טלוויזיית 55 אינץ' זו של Samsung UN55D7000 LED HDTV היא בחירה מצוינת עבורך אם אתה מחפש מכשיר טלוויזיה לביתך הכולל רזולוציית HD מלאה 1080p 240Hz וטכנולוגיית תלת מימד מודרנית. סמסונג הציגה את הטלוויזיה המותאמת לתלת-ממד כבר בשנת 2011, וזו הייתה הטלוויזיה המתקדמת ביותר מבחינה טכנולוגית שיצאה בשנה שעברה. תכונות המעבר הדו-ממדיות והתלת-ממדיות הן אחת התכונות החדשניות ביותר של הטלוויזיה הזו וניתן להשתמש במשקפי תריס אקטיביים של בלוטות' אוניברסלי 3D כדי לצפות בה.

למעשה, חוויית הצפייה בסרטים בטלוויזיה הזו היא די יוצאת דופן, ותרגישו כאילו אתם יושבים בקולנוע אמיתי בזמן שאתם צופים בסרטים בטלוויזיית HD תלת-ממדית זו. לפיכך, ברגע שתרכשו את ה-Samsung UN55D7000, לא תצטרכו ללכת יותר לקולנוע או לבית קולנוע כדי ליהנות מכל הסרטים שאתם אוהבים לצפות בהם. יש הרבה תכונות יוצאות דופן שהופכות את הטלוויזיה הזו לבחירה מצוינת עבורך.

מפרט Samsung UN55D7000

ה-Samsung UN55D7000 היא טלוויזיה מוכנה לאינטרנט, מה שאומר שאתה יכול בקלות להתחבר לאינטרנט עם הטלוויזיה הזו. אתה יכול להשתמש באותו חיבור פס רחב שבו אתה משתמש בבית שלך כדי להתחבר לאינטרנט באמצעות טלוויזיה זו. זה יאפשר לך להזרים מוזיקה וסרטונים בטלוויזיה, לבקר באתרי מדיה חברתית ולבקר בכל אתר אחר. תקבלו גם שלט רחוק עם מקשי QWERTY ולטלוויזיה הזו יש גם תכונת WiFi מובנית.

אפשרויות בידור נוספות יוצעו לך גם על ידי טלוויזיית תלת מימד חכמה זו של סמסונג, ובכך תיהנה משימוש בטלוויזיה זו וצפייה בסרטים, או בכל תוכן אחר בה.

כדי להגדיל את אפשרויות הבידור הזמינות עבורך באמצעות טלוויזיית HD חכמה זו, תוכל אפילו להתחבר לטלוויזיה החכמה עם אפליקציות Samsung באמצעות חיבור האינטרנט שלך. אפשרות Smart Hub מוצעת גם על ידי טלוויזיית התלת מימד של Samsung UN55D7000, שתקל עליך להתחבר לסרטים, תוכניות הטלוויזיה והסרטונים העדכניים ביותר. אתה יכול אפילו להיכנס לשליחים מקוונים פופולריים ולבצע שיחות וידאו גם כן.

תבחין גם שהטלוויזיה תיראה גדולה ממה שהיא בגלל תכונת 240Hz Auto Motion Plus. טכנולוגיה זו מאפשרת למסך להיראות גדול יותר והפריימים מופחתים, מה שהופך את טלוויזיית ה-HD הזו ליותר יוצאת דופן. טכנולוגיה זו גם מונעת ראייה מטושטשת.

רזולוציית 1080p באיכות גבוהה מסופקת על ידי טלוויזיית תלת מימד זו, המאפשרת לה להציג תמונות ותמונות ברורות וחלקות בצורה מעולה. לצפייה בתמונות HD מלא טלוויזיה זו כוללת 4 כניסות HDMI לחיבור התקנים חיצוניים רבים ושונים וכוללת שקע שמע בודד.

המסגרת החיצונית של מתכת מוברשת מעניקה לטלוויזיית HD דקיקה זו מראה אלגנטי ומסוגנן. טלוויזיה זו נתמכת על מעמד Quad, מה שמשפר את המשיכה האסתטית של הטלוויזיה הזו. אם אתה באמת רוצה ליהנות מחוויית תלת מימד מדהימה תוך כדי צפייה בטלוויזיה הזו, אז אתה צריך לוודא שאתה מקבל משקפי תלת מימד. בסך הכל, למרות היותו דגם בן שנה, טלוויזיית Samsung UN55D7000 3D HDTV עדיין שווה קנייה.Source by Zeeshan Naveed Bari

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2021. www.pommef.com All Rights Reserved