מכשירי אנדרואיד: למה לקנות אותם?

/
/
/
32 Views

עם כל כך הרבה מותגים בשוק, קשה לצרכנים להחליט על הטלפון החכם המתאים ביותר עבורם. כדי להגיע להחלטה זו של בחירת מותג, הם מעריכים את צרכי התקשורת שלהם כמו גם את העדפותיהם האישיות. אסתטיקה וקלות השימוש הם שני הגורמים החשובים ביותר שעוזרים בקבלת החלטה זו.

סמארטפונים כיום מגיעים בפלטפורמות שונות כמו אנדרואיד, ציאנוגן, iOS, Tizen וכו'. עם זאת, עם כמות גדולה של תכונות שימושיות בשילוב עם פלטפורמת קוד פתוח, טלפונים אנדרואיד צוברים במהירות פופולריות בקרב משתמשי סמארטפונים. אך נותרה השאלה, מדוע אנדרואיד ולא כל פלטפורמה אחרת? מאמר זה יעזור לך לקבל החלטה זו.

סיבה 1: פלטפורמת הקוד הפתוח של אנדרואיד:

אנדרואיד היא פלטפורמת קוד פתוח לנייד, מה שאומר שהיא חינמית וניתנת להתאמה אישית מלאה. כל אחד יכול לקבל גישה לקוד המקור ולהציע הצעות לשיפורים. ישנן מאות אלפי אפליקציות שניתן להוריד בקלות לסמארטפונים של אנדרואיד.

סיבה 2: מגוון רחב של טלפונים אנדרואיד

יש תחרות רבה בשוק הניידים של אנדרואיד. מגוון רחב של סמארטפונים אנדרואיד בגדלים ופורמטים שונים זמין בשוק כדי לתת מענה לצרכים שונים של צרכנים. דרישה של תכונות מבדילות בטלפון חכם על ידי צרכנים כמו גודל מסך, זיכרון RAM, מצלמה, גרסת מערכת הפעלה, תאימות SIM כפול, סוללה, עיצוב וכו'. הובילו להצגת שחקנים חדשים בשוק. אבל מעטים מאוד מסוגלים להעפיל בפרמטרי האיכות לסמארטפון טוב.

סיבה 3: אפשרויות התאמה אישית עבור סמארטפונים אנדרואיד

כעת עם סמארטפון שיש לו אפשרות להוריד מאלפי אפליקציות הזמינות ב-App Market, אתה יכול להתאים אישית את הטלפון שלך לפי הדרישה שלך.

אתה יכול להתאים אישית את מסך הבית של נייד אנדרואיד שלך עם ווידג'טים כמו חדשות, מזג אוויר, עדכוני טוויטר ופייסבוק, נגן מוזיקה ועוד. קבל ערכות נושא מותאמות אישית, אפליקציות, טפטים ועוד בטלפון האנדרואיד שלך.

כמו כן, בניגוד לסמארטפונים אחרים בעלי קיבולת מוגבלת, סמארטפונים רבים של אנדרואיד מאפשרים לך להגדיל את קיבולת האחסון באמצעות כרטיסי אחסון מסוג microSD.

סיבה 4: מצלמות חזקות

סמארטפונים הפועלים על מערכת ההפעלה אנדרואיד ידועים באיכות המצלמה והתמונה המעולה שלהם. רוב הטלפונים הניידים של אנדרואיד כיום מסוגלים אפילו לצלם תמונות וסרטונים באיכות מקצועית גם בתאורה חלשה.

סיבה 5: יכולת 3G, 4G ו-Wireless Hotspot

סמארטפונים מתאימים למהירויות רשת שונות הזמינות, בין אם זה 2G, 3G או עכשיו אפילו 4G. רוב הסמארטפונים מגיעים כעת עם תאימות 4G LTE כדי לקבל את מהירות הרשת האלחוטית המהירה ביותר הזמינה הנדרשת לתקשורת, גלישה והורדות מהירים.

מערכת ההפעלה אנדרואיד מאפשרת גם חיבור קשרים, מה שאומר שהסמארטפונים האלה יכולים לשמש גם כנקודה חמה של Wi-Fi. המשמעות היא שאתה יכול לחבר מכשירים אלחוטיים אחרים כמו מחשבים ניידים, טאבלטים וכו' דרך הרשת הסלולרית שלך.

סיכום

ישנן סיבות רבות לקנות סמארטפון אנדרואיד. אבל הסיבות המפורטות לעיל הן 5 הסיבות המובילות שאתה צריך לבחור בנייד אנדרואיד. לכל נקודה עשוי להיות משקל שונה עבור משתמשים שונים בהתאם להעדפות האישיות שלהם.Source by Zanvi Sharma

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2021. www.pommef.com All Rights Reserved