מחשב הטלפון החכם העתידי שלך עם כף היד ופוטנציאל הזזה שלו נחשב

/
/
/
35 Views

האם אתה יכול לדמיין עתיד שבו כולם לובשים את הטלפון החכם שלהם? זה ייראה יותר כמו אביזר מאשר מכשיר טכנולוגי אישי – שבו תכשיטים פוגשים טכנולוגיה כביכול. אני יודע שזה קצת קשה להאמין כי נראה שאף אחד כבר לא עונד שעון. למעשה, המחירים של שעון שוויצרי נחמד, גרסה אותנטית, ירדו באופן משמעותי ב-Craigslist, בדוק את זה למקרה שאי פעם רצית אחד מאותם קטעי זמן מעולים. אוקיי, אבל מה עוד יוכל שעון היד העתידי של הטלפון החכם שלך לעשות? בואו נדבר?

עכשיו, אז, מחוף לחוף AM היה אורח מעניין, טיירל ונטורה מ-Buzzsaw, נרשם לראיון בלילה שבין 27 ל-28 בספטמבר 2013, שהיה ממש חוקר הקונספירציה, במיוחד כשהוא הצהיר בכל כך הרבה מילים , תוך כדי דיון על פרק אבוד לאחרונה של תיאוריית הקונספירציה; "על עתיד ה-TSA (מנהל אבטחת התחבורה) וכמה צמידי טייזר מפחידים שהם מוכנים לפרוס."

ובכן, המכשירים האלה עשויים למנוע בתי כלא, למשל, במקום ללכת לכלא, בתי המשפט עשויים רק להקצות לך מהדק במכשיר הטלפון החכם, כזה שאתה לא יכול להוריד ואחד שהוא עמיד למים, כן, יש לנו את הטכנולוגיות האלה כְּבָר. זה יעקוב אחר צריכת הסמים או האלכוהול שלך, כל מילה שתבקש ותראה כדי לוודא שאתה לא עושה שום דבר לא חוקי. עוקבים בך. אם תעשה משהו לא בסדר, זה יזעזע אותך בדיוק כמו קולר כלבים שמונע מהכלב לעזוב את החצר.

אתה יכול להגיד "כן, אני מבין", ראיתי גם את סרט המדע הבדיוני הזה. נכון, ועכשיו כל הטכנולוגיה זמינה. בלילה היו מצפים ממך להתחבר לקיר בזמן שאתה ישן כדי להטעין את המכשיר, ולוודא שיש מספיק כוח לפולסים של טייזר למקרה שתעשה משהו לא בסדר. כאשר תקופת המאסר שלך תסתיים, תוכל להסיר את המכשיר, ולהרכיב מכשיר יד טכנולוגי אישי רגיל כמו שיש לכל אחד אחר. אולי, הרשויות כבר רואות את העתיד הזה – זאת אומרת איזו דרך מצוינת לשלוט בכל בני האדם בחברה כדי לשרת את רצונם – נכון מושלם?

כן, אז הקפד לקנות שעון יד לטלפון חכם עם כל התכונות העדכניות ביותר, וללבוש אותו בכל מקום שאתה הולך, כך שהרשויות שלנו תמיד יידעו. אאוץ! אנא שקול את כל זה וחשוב כיצד עתיד הטכנולוגיה הזו עלול להשתבש מאוד בעתיד.Source by Lance Winslow

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2021. www.pommef.com All Rights Reserved