מה זה קודי?

/
/
/
24 Views

בשלב זה הצרכנים מתחילים להתעורר לעובדה שתעשיית רשתות הכבלים והצלחות משתנה. הלידה של Netflix, Apple TV ואמזון פריים אפשרה לצופים לצפות בתוכניות שלהם לפי דרישה ובעלות נמוכה יותר משירותי כבלים או צלחת מסורתיים. אנשים רבים עדיין מנויים לכבלים או לצלחת ויוסיפו שירות כמו Netflix כדי להחמיא לחבילת הכבלים שלהם. כל זה עומד להשתנות. היכנס לקודי™.

מאמר זה ידון בצמיחה הנפיצה של Kodi™ (לשעבר XBMC). נסקור את המאפיינים העיקריים של השירות הכוללים מוזיקה, סרטים, תמונות ועוד. אם אתה סקרן לגבי השימוש ב-Kodi™, נחקור כמה מהמכשירים המובילים המריצים את התוכנה. ולבסוף נסקור את העתיד של Kodi™ וכיצד הוא נמצא בחזית תעשיית הבידור הביתית המשתנה ללא הרף.

Kodi™ הוא מרכז מדיה תוכנת תוכנה חינמית וקוד פתוח (GPL) עטור פרסים. זה פועל בצורה נוחה על לינוקס, OS X, Windows, iOS ו-Adroid. חשוב מכך, יש לו ממשק משתמש בגודל 10 רגל לשימוש עם טלוויזיות הסלון והשלט הרחוק שלך. אז בעצם אתה יכול להפעיל את קודי מהנוחות של הספה שלך! Kodi™ אינו מספק מדיה בעצמה. המשתמש חייב להיות הבעלים של תוכן או להפנות ידנית את Kodi™ לשירותים מקוונים של צד שלישי. השחרור הראשוני היה בשנת 2002. הוא הופק במקור כיישום נגן מדיה שפותח באופן עצמאי בשם Xbox Media Center עבור קונסולת המשחקים הפופולרית מאוד Xbox. נכון לעכשיו, Kodi™ נמצא בשימוש בנגני סטרימינג דיגיטליים רבים ויש לו ממשק פשוט לשימוש עבור הצרכן הלא טכנאי.

התכונות העיקריות שתוכנת הקוד הפתוח מספקת הן מוזיקה, סרטים, תוכניות טלוויזיה, תמונות ומשחקים. Kodi™ יכול לנגן את כל המוזיקה שלך כולל AAC, MP3 ועוד. יש לו גיליון סימנים, תמיכה בתיוג ורשימות השמעה חכמות לשליטה אולטימטיבית באוסף המוזיקה שלך. זה יכול להזרים גם סרטים! זה תומך בכל הפורמטים והמקורות הווידאו העיקריים. זה יכול לייבא את הסרטים האלה עם פוסטרים מלאים, טריילרים ועוד. Kodi™ מציע את אותן תכונות לתוכניות הטלוויזיה האהובות עליך כמו בסרטים. אתה יכול לייבא את התמונות שלך לספריית נתונים ולמיין ולסנן אותן עבור מצגת שקופיות. אתה יכול אפילו לשחק ולהקליט טלוויזיה בשידור חי מממשק ה-GUI. תוכנת Kodi™ עמוסה בתכונות מדהימות!

כדי לגשת לקודי™ תזדקק לחיבור אינטרנט מהיר ומכשיר סטרימינג באיכות טובה. הנה 3 מהמכשירים המובילים שאין להם הגבלות כמו Roku 3 או Apple TV:

The Dragon Box – The Dragon Box Quad Core Media Streaming Device יש דגש על ספורט ומציע 8 GB של זיכרון פלאש NAND.

ה-SkyStreamX – ה-SkyStreamX 4 Quad Core Android Smart TV Box מגיע עם תוספות טעונות מראש והוא נגן מדיה זרימה מעולה באינטרנט.

ה- DigiXStream – ה- DigiXStream DX4 Quad Core XBMC Android Media Box הוא גם מכשיר נהדר שקל מאוד להשתמש בו.


מומלץ מאוד להשקיע במקלדת למכשירים אלה. כולם מגיעים עם שלטים, אבל אם אתה מחפש סרט או מראה, האגודל שלך יתעייף להזיז את הסמן!

חברות הכבלים ורשתות הכלים לא רוצות שהצרכן הממוצע יבין את Kodi™. התוכנה מציעה לצרכן הזדמנות מדהימה לחסוך כסף. לאחר חיבור לטלוויזיה בסלון, יש לו את היכולת למנוע את הצורך בכבלים או ברשת הכלים שלך. Kodi™ הוא העתיד והצמיחה של החברה תתפוצץ ככל שיותר ויותר אנשים ילמדו על התכונות המדהימות שלה!Source by Thomas Stapler

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2021. www.pommef.com All Rights Reserved