מהו Samsung QLED Ambient Mode

/
/
/
23 Views

בעוד מחצית הדרך של 2018 כמעט בפתח, כל היצרניות הגדולות של ציוד בידור ביתי השיקו מזמן את קווי החומרה העיקריים שלהם ואת כל התכונות הנלוות אליהם. בחודשים שחלפו מאז CES 2018, לקמעונאים וללקוחות הייתה הזדמנות להכיר באמת אילו תכונות סמסונג, סוני ודומיהם סיפקו לנו השנה.

אנו מסתכלים כעת על 'מצב הסביבה' של סמסונג, שאסור לערבב עם 'תצוגת סביבה' שנמצאת בסמארטפונים מובילים מאותה חברה ומציע יותר מסתם סיבה אחת או שתיים (אם יש צורך יותר) כדי לשמור על טלוויזיית סמסונג פועלת למשך זמן רב יותר.

"מה זה בדיוק מצב אווירה?" אנחנו שומעים אותך אומר. ובכן, תן לנו להסביר.

במשך זמן רב, ההתמקדות הייתה בצדק במה שמסך טלוויזיה יכול לעשות מבחינת איכות התמונה וייצוג התמונות בחדות גבוהה. למרות שההיבטים האלה עדיין חשובים במיוחד לכל טלוויזיה מודרנית, סמסונג באמת חשבה מחוץ לקופסה על זה.

מגוון דגמי ה-QLED של סמסונג לשנת 2018 מגיע עם מצב Ambient, שהוא מעבר פורץ דרך אמיתי למה שהטלוויזיה שלך יכולה לעשות עבורך כשאתה לא צופה בה ישירות. זו סוג של עסקה של 'לא עוד מסכים שחורים'.

מיזוג פנימה

ראשית, אם אתה רוצה שטלוויזיית ה-QLED שלך ממש תשתלב בסביבתה, אתה יכול לעשות שימוש בתכונה חכמה מאוד שאכן הופכת אותה למשהו כמו זיקית. על ידי צילום תמונה עם טלפון חכם של סמסונג של הטלוויזיה והסביבה שלה באמצעות אפליקציית SmartThings, אלגוריתם התוכנה החכם בפנים יוצר תמונה התואמת לקיר שמאחוריו, ומותיר אותה כמעט בלתי נראית, מלבד המסגרת החיצונית.

אפשרויות אחרות

כמובן, יהיו בעלים רבים של דגמים כמו טלוויזיית סמסונג QE55Q9FN QLED, שבצדק גאים ברכישה שלהם ולא רוצים שהיא יתמזג יותר מדי ברקע שבו אף אחד לא יכול לראות אותה. אפשרויות אחרות עבור ההגדרה המתאימה בשם 'Ambient' יכולות לכלול הצגת אלבומי תמונות, שעונים דיגיטליים מדהימים למראה ואפילו נופי הרים נעים המשתנים כדי לשקף את מה שקורה עם מזג האוויר המקומי.

היוצרים אומרים שזו הדרך המושלמת לחבר את הבית שלך לעולם החיצון ואנחנו נוטים להסכים איתם ממה שראינו בעצמנו על התכונה.

הדובדבן שבקצפת

אל תשכח שמצב אווירה הוא רק אחת מני סיבות רבות לכך שקו טלוויזיות ה-QLED של Samsung לשנת 2018 הם מהדגמים הטובים ביותר עם הביצועים הגבוהים ביותר שהתעשייה ראתה. שחורים שחורים יותר, צבע דינמי יותר, הסאונד הטוב ביותר ותכונות אינטראקטיביות יותר ממה שנדחסו אי פעם בטלוויזיה אחת הם כל הסיבות לבוא ולבדוק אותם בעצמך.Source by Michael Gilmore

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2021. www.pommef.com All Rights Reserved