כיצד לשפר את אורך החיים של טלוויזיית ה-LED שלך

/
/
/
27 Views

זה עתה רכשת טלוויזיית LED חדשה לגמרי עם איכות תמונה מהממת בחדות גבוהה. זה בטח עלה לך שקל לא מבוטל ובהחלט לא היית רוצה להחליף אותו בעוד כמה שנים.

כמו בכל הדברים, גם טלוויזיות מזדקנות, אבל לפי יצרני טלוויזיות LED המובילים בקראלה, יש כמה שלבים שאתה יכול לבצע כדי להאריך את תוחלת החיים והיעילות של Big Box שלך, כלומר טלוויזיית LED.

כבה את הטלוויזיה כאשר אינה בשימוש

נראה כמו שכל ישר? אבל, מחקרים רבים הוכיחו ששימוש בטלוויזיה שלך במתינות יכול למעשה לשפר את אורך החיים שלה. לדוגמה, אם הטלוויזיה נשארת פועלת במשך 3 שעות ביום, היא מסתכמת בקלות בלמעלה מ-1,000 שעות בשנה. זה בסופו של דבר מגדיל את מספר השעות המבוזבזות וגם את חשבון החשמל שלך.

הבהירות והניגודיות הנכונים

התאמת הבהירות לרמה מינימלית היא חיונית כדי לשפר את תוחלת החיים של הטלוויזיה. רמות בהירות וניגודיות גבוהות מביאות לכך שהטלוויזיה עובדת קשה יותר כדי לספק את החוויה הטובה ביותר, ולעתים קרובות זה מקטין את אורך החיים שלה.

למרות העובדה שרכשת טלוויזיית LED מובילה בקרלה, הגנה זו חיונית כדי שהקופסה הגדולה תעבוד במשך שנים על גבי שנים.

ווסת מתח חיוני

לצניחה ונחשולי מתח יש פוטנציאל להפריע לטלוויזיית ה-LED שלך במידה רבה, מכיוון שמכסי החשמל עלולים להינזק. התקנת וסת מתח היא הבחירה החכמה שכן היא מגינה על הטלוויזיה מפני סכנות כמו התאורה בנוסף לנחשולי מתח. יתר על כן, זה עוזר לשמור על הטלוויזיה יעילה ללא קשר לעובדה כמה מכשירים אלקטרוניים אחרים נמצאים בשימוש.

לְאַורֵר

טלוויזיית LED צורכת חשמל והתוצאה היא הפקת חום רב. יש להסיר את החום באמצעות מערכת אוורור מתאימה ויעילה. ודא שהטלוויזיה שלך יכולה לנשום ובמהלך ההתקנה בחר מיקום מתאים תוך התחשבות בכך.

החום העודף יכול בקלות לקצר את תוחלת החיים של הטלוויזיה שלך.

תגיד לא לאבק

כמויות גבוהות של אבק בחלל שלך עלולות לגרום לקצר חשמלי ולגרום לנזק קבוע לטלוויזיה. ודא שהטלוויזיה שלך ממוקמת בחלל נקי מאבק.

נקה את הטלוויזיה שלך בבטחה

השתמש בחומרי ניקוי ומטליות אנטי סטטיות כדי לנקות את הטלוויזיה שלך מכיוון שהיא לא משתלמת עם חשמל סטטי.

לעולם אל תטבול את הטלוויזיה שלך בכל סוג של חומרי ניקוי נוזליים או מים במטרה לנקות.

לאחר שהנחת יד על טלוויזיית ה-LED העליונה בקרלה, וודא שאתה מגן על ההשקעה שלך. מעקב אחר העצות הפשוטות הללו בוודאי יעזור לטלוויזיה שלך לספק בידור ברמה עולמית במשך שנים רבות.Source by Jason Rohr

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2021. www.pommef.com All Rights Reserved