יסודות סמארטפון אנדרואיד שכולם צריכים לדעת

/
/
/
32 Views

כרטיסי סים ו-SD

לעתים קרובות אלה מבולבלים זה לזה ומכיוון שיש להם פונקציות שונות מאוד, חשוב לדעת את ההבדל.

כרטיס SIM מסופק על ידי חברת הטלפון שלך (Verizon, Tracfone, AT&T), בדרך כלל ללא תשלום, ומכיל מידע כגון מספר הטלפון ואנשי הקשר שלך. זה בדרך כלל די קטן וצבעו לבן.

ניתן להשתמש בכרטיס מיקרו SD ברוב הסמארטפונים והוא מיועד לאחסון דברים כמו תמונות, מוזיקה, סרטונים ומסמכים. ניתן לרכוש כרטיסי Micro SD כמעט בכל מקום, כולל Walmart, CVS ואפילו eBay. כרטיסים אלו מגיעים בגדלים כגון 4, 8, 16, 32, 64 ו-128 GB.

אם לטלפון שלך יש גב נשלף, ניתן למצוא את חריצי ה-SIM וכרטיסי ה-SD על ידי הסרת הגב מהטלפון. אחרת, מגירה קטנה הממוקמת בחלק העליון או בצד של הטלפון מכילה את כרטיסי ה-SIM וה-SD. מפתח מיוחד נדרש לפתיחת מגירה זו והיה אמור להיות כלול ברכישת הטלפון.

מסך הבית

מסך הבית דומה לשולחן העבודה במחשב. זה המסך הראשי, המסך שבו תשתמשו הכי הרבה, והטלפון שלכם חוזר אליו בכל פעם שאתם לוחצים על כפתור הבית. ניתן להוסיף מסכים נוספים מימין או משמאל למסך הבית וניתן להגיע אליהם על ידי החלקה לכל כיוון.

אפליקציות שהותקנו על ידי חנות Play יופיעו אוטומטית במסך הבית שלך. אפשר גם לגרור אפליקציות ממגירת האפליקציות אל מסך הבית או ממסך אחד למשנהו.

הוֹדָעָה

הטלפון החכם שלך משתמש באפליקציות (אפליקציות) כדי לבצע אלפי פונקציות. אפליקציות אלה אוהבות לשלוח הודעות כדי לעדכן אותנו. YouTube, למשל, יודיע לך על סרטון שאתה עשוי ליהנות ממנו שהועלה זה עתה. בעוד אפליקציית מזג אוויר תשלח התראות הנוגעות למזג האוויר ואפליקציית ההודעות שלך תציג לך הודעות בזמן שאתה מקבל אותן. החלק את ההודעות ימינה כדי לנקות אותן או לחץ על "נקה הכל".

סרגל הודעות

סרגל ההתראות ממוקם בחלק העליון של המסך ומציג בדרך כלל את השעה, טעינת הסוללה הנוכחית וחוזק ה-Wi-Fi/נתונים. ניתן להרחיב את סרגל ההתראות על ידי החלקה מטה. כאשר מורחבת, נחשפות הגדרות מהירות כגון WiFi, נתונים, מיקום ו-Bluetooth.

מגירת אפליקציות

מגירת האפליקציות היא המקום שבו אתה יכול למצוא ולהפעיל כל אחת מהאפליקציות בטלפון שלך. ניתן לגשת אליו מהחלק התחתון של מסך הבית שלך (או כל אחד שהוספת) באחת משתי דרכים:

לחיצה על סמל העיגול (בדרך כלל לבן) עם מספר חורים או נקודות

החלקה למעלה

מפתחות בית, אחורה ומקשי אחרונים

מקש הבית יחזיר אתכם למסך הבית מכל מסך או אפליקציה והוא ממוקם במרכז התחתון של כל הסמארטפונים.

מקש החזרה יחזיר אותך למסך הקודם. לחיצה לאחור פעמיים תגרום ליציאה מאפליקציה.

המפתח האחרון חושף את כל האפליקציות הפתוחות. החלק אפליקציות ימינה כדי לצאת ולסגור או לחץ על "סגור הכל" כדי לסגור את כל האפליקציות הפתוחות. זה די חשוב, שכן אי סגירה נכונה של אפליקציה תאט את הטלפון שלך באופן משמעותי; במיוחד אחרי שכמה נשארו פתוחים.Source by Shonda Kellams

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2021. www.pommef.com All Rights Reserved