טלוויזיית LED של סוני לעומת סמסונג: מה עדיף?

/
/
/
33 Views

בחירת טלוויזיית ה-LED הטובה ביותר תלויה בגורמים רבים, כגון תקציב ותכונות מיוחדות של טלוויזיה. מוצר LED חכם וטלוויזיות HD Smart הולידו מהמאבק של טלוויזיות LED של סוני מול סמסונג על עליונות מבחינת תצוגת LED. גם סוני וגם סמסונג פיתחו טכנולוגיית LED מדהימה עם תכונות חכמות כדי להשיג מכירות טובות יותר ושביעות רצון לקוחות בו זמנית. להלן השוואה בין התכונות של טלוויזיית LED של סוני ו-LED של סמסונג כדי לפטור אותך מהדילמה הזו של טלוויזיית LED של סוני לעומת סמסונג.

טלוויזיית ה-LED של סוני:

טלוויזיית LED של Sony משתמשת בעיבוד תמונה מתקדם כדי להציג תמונות עם בהירות מצוינת, פרטים אותנטיים וברזולוציה הגבוהה ביותר האפשרית. סוני פיתחה את טכנולוגיית ה-Triluminos Display ליצירת הגוונים האמיתיים והטבעיים של צבעים, ולהצגת תמונות עם ספקטרום הצבעים הרחב ביותר שהוצע אי פעם בטלוויזיה. טכנולוגיית התצוגה החדשה של Triluminos יוצרת תמונות חיות יותר של נופים ונופי ים, פנים טובות יותר עם גווני צבע עור טבעיים ותמונות עם תחושת עומק משופרת. דגמים מסוימים של Sony LED כוללים Wi-Fi מובנה כדי לאפשר לצופה להזרים סרטונים ותוכן מדיה אחר ממגוון ספקי תוכן דיגיטלי כמו Netflix, Hulu Plus ו-YouTube. ל-Wi-Fi המובנה יש גם את היכולת לשקף באופן אלחוטי תוכן מדיה מה-Iphone או ה-Android Smartphone שלך, מה שמאפשר לצופה לצפות בסרטים ובתוכניות הטלוויזיה בטלפון החכם שלו על מסך טלוויזיה רחב. סוני פיתחה גם את הטכנולוגיה Magnetic Fluid Speaker כדי לשחזר נאמנה צליל נאמנות באמצעות רמקולים דקים ויעילים יותר.

טלוויזיית LED של סמסונג:

נוריות ה-LED העדכניות ביותר של סמסונג נוצרות בגודל מסך מרשים כדי להפוך חווית טלוויזיה רגילה לחוויה אישית יוצאת דופן. התמונות מוצגות בפירוט מדהים. צלילים מהפנטים משוחזרים עם שימוש ברמקולים בלתי נראים. יתר על כן, תצוגת LED של סמסונג מגיעה עם עיצובים נצחיים ואיקוניים. סמסונג פיתחה את טכנולוגיית השיפור Quad-detail להצגת תמונות ברזולוציה גבוהה, וטכנולוגיית תאורה אחורית מדויקת-שחורה להפיכת הבידור בטלוויזיה למהנה יותר. נוריות ה-LED העדכניות ביותר של סמסונג מסופקות עם תכונות נוספות של אינטראקציה חכמה הכוללות Wi-Fi מובנה, מצלמה מובנית, זיהוי פנים, בקרת תנועה, שליטה קולית ואפליקציות Samsung TV.

סיכום:

טלוויזיית LED של סוני עולה יותר מסמסונג. טלוויזיית LED של סמסונג עשויה להציע הרבה יותר תכונות מאשר סוני, אך תכונות אלו עשויות לכלול תכונות שאינן באמת נדרשות כדי להשיג חווית טלוויזיה מרגשת ומרגשת. במציאות, הבחירה בין טלוויזיית LED של סוני לעומת סמסונג תהיה תלויה בתקציב ובתכונות שאתה באמת צריך ותשתמש בו כדי לקבל את הרפתקת הטלוויזיה הטובה ביותר עם כל המשפחה.Source by Dang Thao Le

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2021. www.pommef.com All Rights Reserved