טיפים על דרכים לניקוי חרוזי סברובסקי

/
/
/
20 Views

טבליות לניקוי תותבות

טבליות לניקוי תותבות מושלמות לניקוי רוב התכשיטים. טבליות אלו אינן מכילות כימיקלים קשים הפוגעים בתכשיט, והן זולות לקנייה. אתה צריך להניח את חרוזי הסברובסקי שאתה רוצה לנקות בקערה, או כוס, או אפילו מיכל אמבט תותבות. מיכלי אמבט התותבות זמינים במקום בו נמכר שואב התותבות, והם אינם יקרים. מכסים את הגבישים במים חמים ואז מוסיפים טבליה אחת למים. הטבליה תגרום להיווצרות בועות במים. תצטרך להשאיר את הגבישים ספוגים לכל מקום בין שלושים דקות לכמה שעות. כל אחד מחומרי הניקוי יגיד לך על הקופסה אם הם אמורים לעבוד תוך מספר דקות או אם התותבות אמורות להשרות לילה בתמיסה. כאשר מוציאים את הגבישים מהתמיסה, שטפו אותם במים קרירים, הניחו להם להתייבש באוויר, ולאחר מכן השתמשו במטלית הברקה רכה, צחצחו אותם עד שהם זוהרים בבהירות.

מי חמצן וסודה לשתייה

מי חמצן וסודה לשתייה בשימוש יחד יוצרים חומר ניקוי רב עוצמה. אתה רוצה לשים בערך 2 כפות סודה לשתייה בכלי קטן. לאחר מכן הוסיפו למנה מספיק מי חמצן כדי ליצור משחה כאשר היא בוחשת לתוך החמצן. בעזרת האצבעות, העבירו בעדינות את המשחה הזו על פני השטח של חרוזי הסברובסקי שברצונכם לנקות. הניחו לעבר להישאר על החרוזים כ-15 דקות. ייתכן שתראה שהמשחה מתחילה להיות מעט חומה כשהיא מסירה את האדמה מהגבישים. שטפו את הגבישים היטב במים זורמים קרים ואז אפשרו להם להתייבש באוויר או שתוכלו להשתמש במטלית הברקה כדי לייבוש אותם בעדינות. אם תאפשרו לקריסטלים להתייבש באוויר, תצטרכו להשתמש במטלית הברקה כדי להחזיר את הברק שלהם.

משחת שיניים

משחת שיניים משמשת לניקוי פריטי תכשיטים רבים. אתה יכול להשתמש במברשת שיניים רכה עם זיפים ומעט משחת שיניים כדי לנקות כמה מהכתמים העקשניים ביותר מהחרוזים, הנעליים שלך, הטבעות שלך ואפילו התליונים שלך. לעולם אל תשתמש במשחת שיניים לניקוי חרוזי סברובסקי. חרוזים אלה עדינים מאוד וקלים לשריטה. משחת השיניים שלך למעשה מעט שוחקת ותגרד את פני הגבישים אם תשתמש בה עליהם. לעולם אל תשתמש בשום דבר כדי לשפשף את הגבישים הללו מלבד מטלית הברקה רכה. אתה אפילו לא רוצה להשתמש בבד כותנה מכיוון שכותנה עלולה לגרום לשריטות בגימור הגבישים.

מים וסבון עדין

חומר הניקוי המומלץ עבור חרוזי סברובסקי הוא מים וסבון עדינים. סביר להניח שהסבונים שבהם אתה משתמש כדי לשטוף את הכלים שלך יהיו יותר ממספקים לניקוי הגבישים שלך. אולי כדאי לאפשר לקריסטלים להיספג במי הסבון לפרק זמן קצר לפני שתשתמש באצבעותיך, או במטלית הברקה, כדי לשפשף כל אדמה שנמצאת עליהם. יש לשטוף אותם היטב לאחר הניקוי ולאפשר להם להתייבש באוויר. צחצחו אותם עם מטלית רכה כשהם יבשים כדי שינצצו ויבריקו.Source by Ador Talukdar

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2021. www.pommef.com All Rights Reserved