טיהור מים למיכלי אחסון מים גדולים ברכבים ביתיים ומסחריים

/
/
/
26 Views

טבליות לטיהור מים משמשות למספר שימושים שונים כולל טיהור מים חירום במדינות מתפתחות, פעולות צבאיות ולנוסעים שאינם בטוחים בניקיון של אספקת מים לא מוכרת. עם זאת, עבור רבים, טבליות לטיהור מים הן חיוניות כדי לשמור על מיכלי אחסון המים של הרכב נקיים וללא חיידקים. הכוונה היא גם לכלי רכב מסחריים כמו ספינות ורכבות וגם לכלי רכב ביתיים כמו בית מנוע וסירות צרות.

שמירה על מיכל מים נקיים חיונית לרכבים מסחריים וביתיים כאחד. בעלי קראוונים וסירות תעלות ירצו לוודא שמיכלי המים שלהם מטוהרים למען בריאות המשפחה והאורחים שלהם. על חברות רכב מסחרי מוטלת חובת זהירות כלפי לקוחותיהן ועליהן לספק ולנהל מיכל מים נקיים כחלק משירותן.

ישנם מספר סוגים שונים של טבליות לטיהור מים שכולן מציעות רמות שונות של טיהור/חיטוי בהתאם לכמות הכלור הזמינה בכל טבליה מסוימת. כמות הכלור הזמין בכל טבליה תלויה בדרך כלל במשקל/גודל של כל טבליה.

ישנם מספר סוגים / מותגים שונים של טבליות לטיהור מים בשוק כאשר טבליות טיהור מים Oasis ו- Aquatabs הן הפופולריות ביותר. לצורך מאמר זה, אתמקד כיצד ניתן להשתמש במגוון הטבליות של Oasis לטובת אלה עם מיכלי אחסון מים לרכב.

לטיהור מיכלי מים גדולים ומסחריים, טבליות Oasis 3000 הן כנראה המתאימות ביותר. טבליות Oasis 3000 זמינות באמבטיות של 100 וכל טבליה שוקלת 9.7 גרם. הכלור הזמין בכל אחת מהטבליות הללו גדול מאוד בהשוואה לטבליות כלור תוססות אחרות. הכלור הזמין (חלקים למיליון) בליטר אחד של מים בשימוש בטבלית Oasis 3000 הוא 3000 (צריך רק 10 כלור זמין, חלקים למיליון לטיהור מיכל סטנדרטי).

אואזיס טבליות לטיהור מים לעזור לחסל חיידקים פתוגניים מסוכנים כמו גם מספר מחלות כמו כולרה, דיזנטריה, טיפוס ופוליו. טבליות אלו משחררות את המים מחיידקים שמומלץ לרכב מסחרי לטהר כמו נבגים, פטריות, וירוסים, ציסטות ואצות.

מיכלי מים לרכב דורשים טיהור וחיטוי שוטפים. לטיהור מיכל רגיל, המשתמש ידרוש טבליה עם 10 חלקים למיליון כלור זמין (כאשר הוא מומס ב-1 ליטר מים). הטבליה תצטרך להיות במים במשך עשר דקות לטיהור מלא. חיטוי מיכל דורש ריכוז חזק יותר של כלור (50 חלקים למיליון) ויש לבצע מדי פעם כדי להבטיח מיכל נקי לחלוטין.

כמות הטבליות שבה אתה צריך להשתמש תלויה בגודל המיכל שברשותך. עבור מיכלים קטנים יותר כגון מיכלי 500 ליטר, תזדקק ל-1.6 טבליות Oasis 3000 בלבד לטיהור המיכל. עבור מיכל גדול יותר, כמו מיכל של 8000 ליטר, תזדקק ל-26.6 מהטבליות הללו כדי לטהר את המים.

ישנם טווחים נוספים של טבליות המשמשות במיוחד כטבליות חיטוי כגון טבליות Oasis Plus ואחרות המיועדות לשימוש קטן ואישי כמו טבליות Oasis סטנדרטיות.

לטיהור מיכל מים לרכב, אולי כדאי לנסות גם טבליות כלור מבעבעות אחרות המתאימות לשימוש עם מיכלים גדולים וערכות בדיקת חיידקים ולגיונלה.Source by Christina Kennedy

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2021. www.pommef.com All Rights Reserved