חינוך והדרכה לזיהוי פלילי מחשבים

/
/
/
26 Views

אנשי מקצוע לזיהוי פלילי מחשבים מבוקשים יותר ויותר. פשעי מחשב גדלו באופן דרמטי בעשור האחרון והפכו לאחת הדרכים הממוקדות ביותר לביצוע פשע. עשרות מיליוני דולרים הולכים לאיבוד מדי שנה ממידע שנגנב ממחשב. זה הוביל לצמיחה בתחום המחקר הפלילי של מחשבים

כדי לקבל קריירה בתחום מחקר משפטי של מחשבים, אתה בדרך כלל צריך תואר ראשון בזיהוי פלילי מחשבים או תואר קשור כגון הנדסת מחשבים או אבטחת מערכות מידע עם הכשרה נוספת. תואר שני, Ph.D ותכניות תעודה זמינות גם לתחום זה.

חוקרי מחשבים משפטיים זקוקים למגוון רחב של מיומנויות וידע טכניים, כולל תוכנות מחשב, אבטחת רשת, פרוטוקולים, ניתוב, פורמטים של קבצי מחשב, קריפטולוגיה, הנדסת תוכנה הפוכה, טכניקות אבחון ופיצוח סיסמאות. בנוסף למיומנויות טכניות, מומחים במחקר משפטי של מחשבים חייבים להיות בעלי כישורי תקשורת טובים בעל פה ובכתב, לעבוד בלוח זמנים צפוף, להיות מכוון לפרטים ולהבין ולציית להליכי חקירה. אנשי מקצוע בתחום זה צריכים לכתוב דוחות מפורטים ועשויים למסור עדות בבית המשפט בתיקים פליליים.

אנשי מקצוע שאפתניים לזיהוי פלילי מחשבים עשויים להתמחות בתחום מסוים. לדוגמה, אם אדם מתמחה בפשעים פיננסיים, ייתכן שיידרשו קורסים נוספים במימון וחשבונאות. חלק מהמעסיקים מוכנים לקבל ניסיון הקשור לתעשייה וידע מקביל במקום תואר משפטי.

אנשי מקצוע שואפים לזיהוי פלילי מחשבים יכולים להשיג מידע רב על משרות זמינות באתר קריירה כגון indeed.com. אם יש לך את הכישורים והכישורים המוצהרים שמעסיקים מחפשים, אתה יכול להיות מוכן הרבה יותר להתחיל קריירה בתחום זה.Source by Jason F. Nelson

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2021. www.pommef.com All Rights Reserved