השיחה לעולם לא מאוחרת – הגדר אזעקות לפגישות

/
/
/
23 Views

כל מי ששהה במלון מכיר את קריאת ה"השכמה" שניתן לבקש במקרה שלא תצליחו להבין או לא סומכים על השעון המעורר בחדר. האזעקה הנוספת הזו מוודאת שהפגישה או האירוע מחוץ לעיר המתוכנן למחרת לא תפספסו או ייכנס באיחור. להיות בזמן לפגישות ולפגישות אחרות צריך להיות תרגול כל הזמן. למי שרוצה לעמוד בזמנים בכל פעם, קבל אזעקה אישית. כדי ליישם את האזעקה האישית בכל עת ובכל מקום, שקול רבות מהחלופות שלהלן, מצא אחת שמתאימה ולמד להשתמש בה. למי שתמיד בתנועה או מחוץ למשרד, בחר להשתמש באזעקת טלפון או שעון אישי. אם בעיקר במשרד, כשצריך לצאת לפגישות, שקול להשתמש במחשב או לקבל שעון או טיימר כדי לשמור על השולחן.

טלפונים עובד היטב עבור אזעקות מכיוון שכמעט כל מבוגר נושא כעת טלפון סלולרי. רוב הטלפונים הסלולריים מגיעים עם תכונת פגישה או אזעקה. זה רק עניין של למצוא אותו באפשרויות התפריט הרבות או לבדוק את המדריך למשתמש. לבעלי טלפון חכם, אם האזעקה המובנית שעשויה להגיע עם הטלפון אינה עונה על העדפות האזעקה, אז בדוק באינטרנט עבור אפליקציות אייפון או דרואיד כדי למצוא משהו שמתאים יותר לצרכים האישיים. חפש אזעקה שניתן להגדיר בהתבסס על תאריך ושעה לוח שנה וכן הגדרת אזעקה יומית, אם תרצה להתעורר.

שעונים הם לא "בפנים" כמו פעם, אבל רבים עדיין אוהבים את קלות השימוש, הצהרת האופנה או סמל הסטטוס שתכשיט זה עשוי לספק. שעונים מספרים בעיקר את השעה הנוכחית, אך הם עשויים גם להראות את התאריך או לספר את השעה גם במקומונים אחרים. אם השעון דיגיטלי, ייתכן שיש לו תכונת אזעקה שניתן להגדיר. קראו את ההוראות המצורפות לשעון או שאלו את התכשיטן היכן הוא נקנה. לרוב אזעקות השעון יש רק הגדרת זמן בודדת, שהופכת להתראה יומית אם היא לא מכובה או מתאפסת לזמן אחר.

מחשבים בדרך כלל יש גישה לכלי דוא"ל וברוב כלי הדוא"ל נמצא כלי לוח שנה למעקב אחר פגישות. כלי היומן הטובים יותר כוללים גם תכונת אזעקה או תזכורת שניתן להגדיר עבור פגישות. בדוק את תכונת ה"עזרה" כדי לגלות כיצד ליצור פגישה ולהגדיר תזכורת אזעקה שתכבה 10 דקות או יותר לפני הפגישה שנקבעה.

אביזרים לשולחן העבודה אולי לא היי-טק כמו האפשרויות הקודמות, אבל זה בסדר ללכת ל-low-tech אם זה עובד. שקול להציב שעון מעורר דיגיטלי, שעון נסיעה קטן או טיימר מטבח פשוט על השולחן. לאחר מכן השתמש בו כדי להגדיר ולאפס אזעקות להגעה בזמן לפגישות או יציאה לפגישות אחרות. ניתן להשתמש בטיימר או באזעקה גם כדי להגביל את משך הזמן המושקע בעבודה פרטנית על פרויקט מסוים או כדי לעקוב אחר זמן קבוצתי המושקע בפריטי סדר היום של הפגישה גם כן. שימוש בטיימר כאזעקה פשוטה היא אחת הדרכים לציין מתי הגיע הזמן לעבור למשהו חדש.

אנשים ניידים מאוד מצליחים יותר עם אזעקת טלפון או שעון; עם זאת, טיפוסים במשרד עשויים למצוא את המחשב, השעון השולחני או הטיימר הפשוט שלהם יעיל באותה מידה. שקול את סגנון העבודה וסקור את חלופות האזעקה כדי למצוא התאמה וללמוד להשתמש בה היטב. אזעקה כתרגול סטנדרטי לניהול זמן מסייע לעמוד בזמנים לפגישות ולפגישות. תרגול זה יכול להראות מהימנות ולהעיד על דאגה לאחרים מכיוון שאנשים כבר לא מחכים למישהו שמאחר.Source by Shirley Lee

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2021. www.pommef.com All Rights Reserved