הערכה של הסיכויים הנוכחיים והעתידיים של ספקי טלרפואה

/
/
/
26 Views

נכון לעכשיו, תחום הטלרפואה עד לשינוי בקצב מהיר מאוד, קצב הרבה יותר מהיר מבעבר. הסיבה מאחורי זה יוחסה לצעדים המהירים שעשתה הטכנולוגיה בשנים האחרונות. זה הוביל את ספקי הטלרפואה להיות מסוגלים לספק שירותים זולים יותר מבעבר, הכוללים גישה מסביב לשעון לטיפול רפואי, ביקורי רופא וירטואליים ופתרונות כוח אדם לתעשיית הבריאות.

כיום, כאשר הסמארטפונים נמצאים כמעט בידי כולם, פותחו מגוון רחב של יישומים ניידים על ידי ספקי רפואה טלפונית, הנמצאים בשימוש נרחב לניטור בריאות החולים. מספר מכשירים חכמים וניידים פותחו גם על ידי ספקים כאלה למדידת חיוניות הגוף של לקוחות בבית, חלק מהנפוצים שבהם הם אלו של גלוקוז ולחץ דם.

הנחיות לרפואה טלפונית

לכל שירות יש הנחיות משלו שיש לפעול לפיהן. זה כולל גם רפואה טלפונית. למרות שלספקי טלרפואה ולמשתמשים עדיין אין מערכת סטנדרטית של הנחיות, האיגוד הרפואי האמריקאי או ה-AMA קבעו הנחיות למתן שירותי טלרפואה, שחלקם הם כדלקמן:

· נוֹהָג: אין להשתמש בטלרפואה במקרה שמצבו של המטופל הוא כזה שמחייב בדיקה אצל רופא מורשה.

· הודעה למטופל: חובה לספקי רפואה טלפונית להודיע ​​למטופלים מראש על תפקוד השירותים, גבולותיו ופרוטוקולי התקשורת שיש לשמור עליהם.

· הערכה וניהול: באחריותם של ספקי שירותי טלרפואה למצוא ולספק את השירותים הטובים ביותר למטופליהם.

· חיוב: ספקי טלרפואה צריכים לוודא שהמטופלים מיודעים מראש לגבי העלויות שנגרמו להם.

כתוצאה מכך, ספקי טלרפואה אחראים לדברים הבאים:

  1. הבנת הדרישות של המטופל

  2. להבטיח שהמטופל יוכל למצוא את הרופא הטוב ביותר

  3. רישום ותחזוקה של נתוני מטופל במסד נתונים

הגבלות לרפואה טלפונית

למרות שרפואה טלפונית צוברת מאוד פופולריות, יש לה כמה קשיים בדרכה לשימוש נרחב. חסמים אלה כוללים הגבלות חקיקה שהוטלו על ידי המדינה, דרישות רישיון ספציפיות למדינה ומדיניות החזר עבור מטופלים ורופאים כאחד.

סיכויי עתיד

מספר אנליסטים צופים שעד שנת 2020, הרפואה הטלפונית תהיה תעשייה של מיליארדי דולרים. בסקר שנערך לאחרונה, יותר משלושה רבעים מהנסקרים לא רק התעניינו אלא חזו לו עתיד מזהיר.

זרועות רובוטיות, שעונים חכמים עם עוקבי בריאות מובנים ומכשירים חכמים אחרים שיכולים לרתום את הכוח האמיתי של שירותי טלרפואה ישחקו תפקיד מפתח בעתיד הקרוב.

אם כן, הסיכויים של ספקי רפואה טלפוני נוצצים ומבטיחים.Source by James Hadley

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2021. www.pommef.com All Rights Reserved