היתרונות העיקריים של טבליות Super C Complex על פני ויטמין C רגיל

/
/
/
38 Views

רכיבים מורכבים של ויטמין C

ויטמין C הוא ויטמין מובן חלקית. חומצה אסקורבית, הנחשבת לוויטמין C על ידי אנשים רבים, היא נוגדת חמצון. אבל למעשה, חומצה אסקורבית היא רק הגורם נוגד החמצון של קומפלקס תזונתי שמכיל עוד כמה רכיבים תזונתיים, כולם מורכבים באריזה אחת ונקראים קומפלקס ויטמין C.

אם אתה נותן את כל קומפלקס ויטמין C לגוף שלך, דברים מתחילים לקרות. כאשר אלברט סנט-גיורגי, שגילה במקור את ויטמין C, ניסה לרפא את המחלה שנקראת צפדינה ומצבי דימום אחרים, הוא גילה ששימוש בפלפל אדום או מיץ לימון או ליים, המצב נרפא, ובסופו של דבר הוא בידד ויטמין C.

קומפלקס ויטמין C המלא מכיל גם את גורמי ה-P, הקשורים לכלי הדם. לאנשים שחבולים בקלות או שיש להם "מברשת שיניים ורודה" אין מספיק כאלה. כלי הדם שלהם נשברים בקלות רבה מדי וזה גורם לדימום. גורמי ה-P הופכים את הכלים לחזקים ועמידים יותר.

ויטמין K הוא חלק נוסף של קומפלקס C. זה עוזר בקרישת דם. למי שמדמם אין מספיק ויטמין K.

חלק נוסף של קומפלקס C הוא J. גורם J מגביר את יכולת נשיאת החמצן של הדם. אם אתה מצונן, אתה רוצה שהחמצן יגיע לרקמות שלך ויחמצן את הרעלים וייפטר מהם כפחמן דו חמצני ומים.

בנוסף לכל האמור לעיל, קומפלקס C מכיל גם אנזימים. העיקרי שבהם הוא טירוזינאז, שהוא אנזים נחושת אורגני, מפעיל יותרת הכליה.

מה ויטמין C אמיתי יעשה

כלי הדם מתחילים להתחזק. קולגן מיוצר ביתר קלות. עצמות סופגות סידן ומינרלים אחרים כראוי. הנימים מתחזקים והדימום מפסיק. החניכיים מפסיקות לדמם, השיניים מתהדקות, וחמצון התאים הופך יעיל יותר. זה יביא אז לזרימת דם טובה יותר ללב, ליותר חמצן בדם, וכך לתפקוד טוב יותר של הלב. שינויים אלו, כולל חיזוק המערכת החיסונית, ניתנים למדוד בבדיקות מעבדה ואחרות.

להלן כמה ממקורות המזון הטובים ביותר של C Complex:

  • 1 קיווי גדול: 89 מ"ג
  • 1 גויאבה: 165 מ"ג
  • 1 כוס דומדמניות שחורות: 202 מ"ג
  • 1 פלפל אדום גדול: 283 מ"ג

אם אתה מקבל ויטמין C ממקום אחר מלבד מקור מזון שלם, הקפד לקנות את כל קומפלקס ויטמין C. כמו כן, יש ברי Acerola מרוסקים ומיובשים. זה יספק מקור מרוכז מאוד של ויטמין C טבעי לחלוטין עם שאר מרכיביו שלמים.Source by John Dime

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2021. www.pommef.com All Rights Reserved