היתרונות הבריאותיים של פורים בהימלאיה

/
/
/
23 Views

הכבד שלנו הוא איבר מביך וחיוני בגוף המבצע יותר מ-500 יכולות. פונקציות אלו משלבות את יצירת המרה, שעוזרת לנו לעבד את המזון שלנו. הכבד אחראי בנוסף על צריכת שומנים, תוספי מזון הכרחיים אחרים כמו ויטמינים A, D, E ו-K. בנוסף הוא משמש כערוץ לחומרי מרקחת מזיקים הנכנסים לגופנו, בדומה לתרופות, משקאות חריפים ושאר פסולת. מקורו בדם שלנו. יכולת חיונית נוספת של הכבד כוללת יצירת חלבונים קריטיים המסייעים לקרישת הדם שלנו כדי לסייע בהחלמה מעוותת מהירה יותר.

כאשר הוא לא יכול להתמודד עם מידת הרעלים בגופנו, הכבד שלנו מתחיל להתפרק, ואנו נתקלים בביטויים של מחלת כבד, כמו הצהבה של העיניים והעור (צהבת) ככלל הקשורים להפטיטיס, בגוון עמום. פיפי, עור פצוע ללא מאמץ, עקצוץ, צואה בגוון כהה, תחזוקה חריגה של נוזלים בבטן, ולמרות שטף דם או כניסה למצב של חוסר הכרה.

חלק מהגישות הקיימות להתמודדות עם הכבד שלנו היא לצפות בתזונה שאנו צורכים ובתוספים שעוזרים לשמור על איבר פנימי הכרחי במיוחד זה. תוסף ידוע אחד המכיל תרופות תוצרת בית מהטבע ומוכן לשימוש בהליכים תרופתיים מתקדמים הוא ההימלאיה פורים, ניקוי רעלים שמגיע במסגרת טבליות.

טבליות פורים מיוצרות ומופצות על ידי Himalaya Herbals Healthcare, מיוצרות באמצעות משוואות גידול ביתיות המנקות את הדם ועוזרות להיפטר מחומרים מזיקים מהגוף שלנו. פורים הוא ממריץ כבד. זה מרמז שזה עוזר לכבד בהפעלתו של טיהור רעלים שנכנסים למסגרת שלנו מהמזון שאנו אוכלים, המשקאות החריפים שאנו שותים והתרופה שאנו נוטלים כמו כל מוצר אחר מהימלאיה.

גירוש רעלים מהגוף מקדם גם תיקון מהיר יותר של פצעים שנגרמו כתוצאה מפציעות. מכיוון שפורים הוא מסלק רעלים, יש לו גם תכונות מטהרות המנחות את הטיפול בתולעים ופלישות טפיליות השוואתיות אחרות.

לדרך ניקוי הרעלים של טבליות פורים יש גם יתרון נוסף של פינוי זיהומים בעור, כולל דרמטיטיס אינטנסיבי ובלתי נגמר (גירוי בעור הגורם לעקצוצים, אדמומיות, נפיחות ועיקושים); דלקת עור (דלקת עור חמורה); היפרפיגמנטציה (שינויים בהצללת העור כתוצאה מדלקת עור אינסופית), ורוזציאה (מחלת עור ארוכה המתוארת באדמומיות ופצעונים).

טבליות פורים עשויות מתוך הגדרה פולי-צמחי, מה שמרמז שהיא מופקת מתערובת של צמחים מחלימים שונים לאור הסטנדרטים של פתרון איורוודי, סוג מזרחי (הודי) ישן של תיקון. המאפיינים המשתנים של המפעל הזה נבחנו ועברו ניסויים קליניים בקשר ליכולתם לגרש השפעות מזהמות.

קיבועים בטבליות פורים משלבים כורכום (צמח המנקה את הדם ומחלים פצעים); זרעי בוב צ'י (שומר על עור יציב ומבריק); נים (צמח ניקוי רעלים ידוע בהודו המקדם את מחזור הדם, רווחת הקיבה, הנשימה והשתן); סרגל טעם חד (מטהר את הדם, מבטל רעלים מהכבד ומשפר את המסגרת הבלתי פגיעה); Guduchi (טוניק משקם התומך במבנה העמיד); Hari take (חומר משלשל מחטא ומכייח), ופלפל כהה מזויף (משתן עדין המסייע בעיבוד ובדרך כלל משמש לשמירה על צליל העור).

טבליות פורים הגיעו בבקבוק מיכל של 120 ירקות וניתן לרכוש אותן באינטרנט דרך אתר Himalaya Herbal Healthcare, וחנויות מקוונות אחרות לטיפוח ביתי. אין לו תסמינים ידועים בהתחשב בכל הקיבוע המאפיין שלו. עדיין עדיף, למרות זאת, לייעץ למומחה שלך כדי להמליץ ​​על המידות הטובות ביותר עבורך.Source by Sharon Grogan

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2021. www.pommef.com All Rights Reserved