הטכנולוגיה העדכנית ביותר בסמארטפונים

/
/
/
34 Views

תחום הסמארטפונים נע בקצב בזק, ולא תמיד קל לעמוד בקצב. טכנולוגיה שמנקרת עיניים לפני שנה, כמו מסכי WVGA ומצלמות של שמונה מגה-פיקסל, מתיישנת במהירות. כאן נסקור מה היו המגמות הטכנולוגיות העדכניות ביותר עבור סמארטפונים במונחים של חומרה ותוכנה כאחד.

מעבדים ומסכים היו בקלות ההיבטים המתקדמים ביותר של טכנולוגיית הסמארטפונים. מעבדי ליבה כפולה החלו להיכלל במכשירים בתחילת 2011, וכעת הם סטנדרטיים בכל סמארטפון מהשורה הראשונה. מה שעוד יותר מעניין הוא שמעבדי ארבע ליבות נמצאים כאן, והם כלולים בטאבלט Transformer Prime החדש. בעוד שה-Prime הוא טאבלט, זה רק עניין של זמן עד שהסמארטפונים יתחילו לשלוח עם שבבי ארבע ליבות אלה. בינתיים, במחלקת המסכים, מסכי HD החלו להגיע לסמארטפונים הבכורה האחרונים. ה-HTC Rezound הוא מכשיר כזה שעושה שימוש במסך HD כדי להפוך את השימוש במכשיר לתענוג מוחלט.

היבט נוסף של טכנולוגיית הסמארטפונים הוא ממש בן ימים, וזו הגרסה העדכנית ביותר של אנדרואיד. עם הכינוי Ice Cream Sandwich, אנדרואיד 4.0 שוחרר זה עתה עם הסמארטפון Galaxy Nexus ב-Verizon. מערכת ההפעלה מביאה מספר תכונות חדשות לקידום תעשיית הסמארטפונים. תכונה אחת במיוחד היא שילוב של כפתורי תוכנה בממשק. בעוד שהסמארטפונים הנוכחיים של אנדרואיד כוללים כפתורים פיזיים או רגישים למגע כדי לנווט בממשק, Ice Cream Sandwich מבטל את זה. צפו כי בחודשים הקרובים ישוחררו סמארטפונים שאינם כוללים כפתורים מחוץ ללחצן ההפעלה ולנדנד עוצמת הקול.

התקדמות אחרונה ראויה לציון בטכנולוגיית הסמארטפונים בחודשים האחרונים היא טכנולוגיית זיהוי דיבור. עם השקת האייפון 4S, אפל הציגה לעולם את סירי. בעוד שגוגל כבר שילבה תוכנת פקודה קולית משלה בטלפונים אנדרואיד במשך יותר משנה וחצי, אפל הפכה את הרעיון למיינסטרים ומהפכני. כעת, לפי השמועות גוגל עובדת על מתחרה ל-Siri שתאפשר גם למשתמש ליצור אינטראקציה עם הטלפון באמצעות דיבור טבעי. זיהוי דיבור נראה בהחלט כדבר הגדול הבא בטכנולוגיית הסמארטפונים.

בין כל הקפיצות האחרונות הללו בטכנולוגיית הסמארטפונים, שנת 2012 כבר מתעצבת להיות שנה מרתקת מאוד. עם מכירות כה חזקות בתעשייה, היצרנים כולם שואפים לצבור ולשמור על נתח שוק. זה מוביל לכמה מכשירים מדהימים והמון חידושים. הודות לסערה המושלמת הזו של כוחות תחרותיים, הצרכנים נהנים מאוד ממה שנראה כמספר בלתי מוגבל של מכשירים מדהימים.Source by Lexi L Davis

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2021. www.pommef.com All Rights Reserved