הגדלת השימוש בסמארטפון למסחר אלקטרוני

/
/
/
33 Views

מהפכת המובייל אינה דבר חדש – ידענו בשנתיים האחרונות שהשימוש באינטרנט סלולרי הולך וגדל, עם ההכרזה של גוגל שהיא תטמיע אינדקס מובייל ברירת מחדל ב-2018 כאישור האולטימטיבי לשינוי הים הזה. עם זאת, מה שחדש הוא התפקיד שהסמארטפונים ממלאים כעת במסחר האלקטרוני עם קונים המשתמשים במכשיריהם בכל שלבי מסע הקונים, ממחקר והשוואה ועד לרכישה.

בלאק פריידי וסייבר מאנדיי אישרו את האמת הבלתי ניתנת לערעור כאשר אדובי דיווחה על שיא של 39.9% מתעבורת האינטרנט לאתרי קמעונאות שמקורם בסמארטפונים ביום סייבר מאנדיי, כאשר מכירות של 1.13 מיליארד ליש"ט מבוצעות במכשירים ניידים – גבוה ב-12% מהקודמים שנים.

מכשירים פופולריים

כפי שניתן לצפות ממובילת השוק, מכשירי אפל מובילים את הדרך בכל הנוגע לשימוש בסמארטפון למסחר אלקטרוני. נתוני הסייבר מאנדיי מראים שמשתמשי אפל גם הוציאו יותר על הסמארטפונים שלהם מאשר עמיתיהם של אנדרואיד, מה שמצביע על כך שייתכן שהקמעונאים של מסחר אלקטרוני יזכו בצורה הטובה ביותר לאופטימיזציה של אתרים וקמפיינים שיווקיים עבור אלה עם אייפון.

מספר האנשים שניגשים לאתרי מסחר אלקטרוני מהסמארטפון שלהם

eMarketer מחשב שיותר ממחצית מכל הקונים הדיגיטליים בבריטניה מבצעים עסקאות באמצעות סמארטפון, מה שהופך את המסחר האלקטרוני לחלק משמעותי מכל המכירות המקוונות. למעשה, הדוח מצביע על כך ש-mCommerce מהווה הכנסות של עד 35.31 מיליארד ליש"ט. המספר הזה גם צפוי לעלות ככל שהצרכנים יהפכו נוחים יותר לבצע עסקאות מהסמארטפון שלהם ואפשרויות התשלום הנייד יהפכו מתוחכמות יותר. עד 2021, צפויה mCommerce להיות המקור העיקרי למכירות קמעונאיות עם תחזיות המצביעות על כך שהיא תהיה אחראית ל-56% מסך מכירות ה-mCommerce הקמעונאיות.

המרות מביקורים בסמארטפון

למרות הגידול בשימוש בסמארטפונים והצמיחה המהירה של mCommerce, עדיין קשה לאתר את שיעורי ההמרה מסמארטפונים ובחלק מהענפים אינם גבוהים כפי שניתן לצפות. עם זאת, יש הסבר דומה לכך – צרכנים הם יצורים רב-ערוציים מטבעם ויש דפוס מבוסס ארוך של שימוש במספר מסך.

שיעורי ההמרה לנייד נמוכים כיום מאלה שנרשמו ממכשירים שולחניים, כאשר נתוני Marketing Land מצביעים על כך שהסמארטפונים אחראים רק ל-20% מההמרות. כשחושבים על כך שהניידים מחזקים את העליונות בכל הנוגע לזמן מסך בפועל, הנתון הזה נראה נמוך באופן מפתיע. עם זאת, מה שחשוב לזכור הוא התפקידים שהסמארטפונים ממלאים בתהליך הגילוי והמחקר, ומזינים את ההמרה האולטימטיבית של שולחן העבודה או הטאבלט.

טלפונים חכמים שימושיים במיוחד ברגעי מיקרו עם נתונים המצביעים על כך שאופטימיזציה של היבטים מרכזיים בחוויית הנייד יכולה להוביל להעלאת המרות. התמקדות בשיפור מהירות טעינת הדפים, למשל, היא קריטית לשמירה על מעורבות משתמשי סמארטפון בעוד שאלמנטים עיצוביים רספונסיביים כמו כפתורים גדולים מבטלים חלק ניכר מהחיכוך שמונע המרות בנייד.Source by Emmett Brosnan

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2021. www.pommef.com All Rights Reserved