האם עסקי תיקוני הטלוויזיה עדיין רווחיים?

/
/
/
27 Views

הטלוויזיה, הידועה גם בשם "הטלוויזיה" או "שפופרת הציצים", היא כנראה מקור הבידור הנפוץ והזול ביותר, והיא ממשיכה לשרת את מטרתה בצורה משביעת רצון מאז שהפכה לזמינה מסחרית לראשונה בשנות ה-30. הטלוויזיה כאן כדי להישאר והשאלה אם כישורי תיקון הטלוויזיה שלך יכולים להישאר מקור הכנסה הגון עשויה להיענות במספרים עצומים. הסטטיסטיקה האחרונה שמצאתי הייתה מדוח וול סטריט ג'ורנל משנת 2005 שהעריך את מספר מכשירי הטלוויזיה ברחבי העולם בסביבות 1 עד 2 מיליארד. זה הרבה טלוויזיות שם בחוץ בהתחשב שזה היה לפני יותר מ 3 שנים!

הייתי מעז לנחש שכל עסק לתיקון טלוויזיות עדיין יהיה עסק רווחי אם הוא יודע לקבל נתח מהעוגה שמקבלים מרכזי השירות של היצרנים הגדולים על ידי הצעת שירות מעולה במחירים הרבה יותר נוחים.

כדאי גם ללמוד להסתגל לזמנים המודרניים ולהיות פתוחים ללימוד מיומנויות חדשות על ידי השקעת מעט מזמנכם ומשאבים ללימוד דברים חדשים.

מגמות אחרונות מצביעות על כך שהטלוויזיה הרגילה של שפופרת קרן קתודית (CRT) עשויה להיות בדרך החוצה וכי יותר ויותר צמיחה נראית בטכנולוגיות החדשות יותר של הטלוויזיה. נתונים סטטיסטיים חדשים מצביעים על כך שתצוגת הגביש הנוזלי (LCD) וטלוויזיית הפלזמה עם מסך שטוח נמצאים בדרך לצמיחה מרשימה! זה נכון גם עם המשבר הפיננסי העולמי הנוכחי (בערך 2008-2009) שמקורו בועת האשראי לדיור בארה"ב שהתפוצצה. עכשיו, כולם מתחילים לצמצם דברים לא חיוניים כמו חופשות יקרות, אבל התחילו לקנות טלוויזיות חדשות לצרכי הפנאי שלהם בבית.

הירידה בביקוש למכשירי CRT המסורתיים פירושה שתהיה גם ירידה במחירים וברווחיות באזור זה. אנשים שקונים טלוויזיות CRT רואים בזה יותר ויותר חומר חד פעמי ומעדיפים לקנות חדשות במקום לתקן את התקלות.

מצד שני, העלייה בביקוש לטלוויזיות ה-LCD והפלזמה החדשות יותר עשויה לגרום לכך שתהיה בשוק גם מבול של יחידות בבעלות קודמת שקונים חסכוניים בהחלט עדיין מעדיפים. זה נראה במיוחד במדינות מתפתחות שבהן רוב האנשים עדיין לא יכלו להרשות לעצמם את הטכנולוגיות החדשות היקר יחסית וחנויות טלוויזיה יד שנייה עדיין משגשגות.

בכל מקרה, אני חושב שהעסק של תיקון טלוויזיה נשאר מיזם בר קיימא ורווחי עבור כל מי שמתעניין כל עוד הוא או היא מוכנים לזהות באופן אקטיבי את תחומי ההזדמנויות ולהסתגל לתנאי השוק הנוכחיים.

לפיכך, רכישת מיומנויות טכניות חדשות היא תנאי הכרחי כדי להישאר תחרותי ובראש העסק של תיקון אלקטרוניקה. זה לא אמור להיות קשה כמו שזה נשמע שכן ישנן דרכים נוספות שבהן תוכל ללמוד, למשל, תיקון טלוויזיות LCD או תיקון טלוויזיות פלזמה, מבלי לקבל הכשרה רשמית לתיקון טלוויזיה בכיתה. ישנם כעת אתרי חברות מקוונים המציעים הדרכות מפורטות שלב אחר שלב בתשלומים נמוכים באמת שתוכל להרוויח בחזרה בעבודת תיקון אחת של יחידת טלוויזיה אחת! אתה יכול לקבל טיפים לתיקון טלוויזיה באינטרנט וללמוד בקצב שלך אבל במהירות האינטרנט! אני יודע שזה נראה כמו אוקסימורון אבל אני חושב שזה תיאור די הוגן של הנוחות שהאינטרנט מציע לכל מי שמחפש ללמוד דברים חדשים.

בהחלט הולך להיות עלייה בביקוש לשירותים הקשורים למספר העצום של טלוויזיות עם מסך שטוח בחוץ בבתים של אנשים. תפוס את הגל לפני שזה קורה ותגרום לעסק שלך לתיקון טלוויזיות לצמוח.Source by S. Rankwell

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2021. www.pommef.com All Rights Reserved