האם הטלוויזיה שלך מרגלת אחריך?

/
/
/
27 Views

נראה שככל שאנו מחוברים יותר כך אנו מאבדים יותר פרטיות. בדו"ח ובחקירה של "Consumers Report" הם גילו שכמה טלוויזיות חכמות יכולות לעקוב אחר מה שאתה צופה בו. הטלוויזיה החכמה החדשה יותר של LG, סמסונג, סוני, Vizio ואחרות עשויות לעשות בדיוק את זה. נראה שהם ניסו להתחרות בניילסון בניסיון לעשות עבודה טובה יותר ברייטינג. רובנו צופים בנטפליקס, YouTube, Hulu, RoKu ואחרים. כל אלה זקוקים לחיבור Wi-Fi כדי לפעול.

אז איך בדיוק הם עושים את זה? לכולם יש מה שנקרא זיהוי תוכן אוטומטי (AGR) שמנטר את מה שאתה צופה בו. וכמובן, אתה חייב להיות מחובר לאינטרנט באמצעות חוט קשיח או Wi-Fi. ה-AGR מופעל כברירת מחדל.

הדבר הבא שאתה צריך לשאול, האם ניתן לפרוץ לטלוויזיה שלי? האם מישהו יכול לפרוץ לטלוויזיה החכמה שלי ולהשתלט עליה או לעשות משהו אחר? התשובה לשניהם היא כן. כמה קשה זה תלוי ביצרן הטלוויזיה או היצרן של Ruku, Hulu או התקני חומרה אחרים המחוברים לטלוויזיה שלך. צריכה להיות להם סוג של הגנה אבטחה.

האם ניתן לעצור את כל זה? ישנן שתי דרכים בסיסיות, הראשונה היא לנתק או לנתק את האינטרנט מהטלוויזיה החכמה שלך, זה לא תמיד מעשי. השני ייקח קצת עבודה וחפירה באפשרויות התפריט של הטלוויזיה שלך. לרוב יצרני הטלוויזיה תהיה דרך לכבות את זיהוי התוכן האוטומטי, זה ישתנה בהתאם לטלוויזיה. אתה אמור להיות מסוגל למצוא זאת במדריך למשתמש של הטלוויזיה שלך או באתר האינטרנט של היצרן. ההגדרה תמצא בדרך כלל בהגדרת מערכת או תמיכה בתפריט ההגדרות שלך.

נראה שאנחנו הולכים ומתחברים מיום ליום עם החיבור הזה מגיעות הזדמנויות רבות עבורך לאבד יותר מהפרטיות שלך. אחת הדרכים הטובות ביותר להפסיק או להגביל ריגול היא לוודא שנתב ה-Wi-Fi שלך מעודכן ושהוא מוגדר לאבטחה הגבוהה ביותר עם סיסמה חזקה מאוד. כאשר אתה מוסיף פריטים מחוברים נוספים לבית שלך וודא שאתה מבין איזה מידע הם אוספים ממך וכיצד הם ישתמשו בו.

כל האבטחה לבית, לרכב, לאינטרנט וכו' מתחילה בך. בצע את המחקר שלך ובצע את השינויים הדרושים כדי להגן על הפרטיות שלך.Source by George Uliano

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2021. www.pommef.com All Rights Reserved