האייפון – החלום האמריקאי החדש!

/
/
/
24 Views

מהו החלום האמריקאי? האם זה בעלות על בית? האם זה להקים עסק משלך? האם יש לך את החופש לחדש ולרדוף אחרי חייך כראות עיניך? החלום האמריקאי הוא מושג גמיש בעל משמעות שונה לכל אחד. עם זאת, מעטים יטענו נגד התפיסה שחדשנות טכנולוגית היא זה מכבר המנחה העיקרית של איכות החיים המוגברת שהכי מקשרים עם הביטוי.

האייפון הוא יותר מסתם טלפון נייד חדש וחלקלק. זהו מכשיר שהתחיל טרנד ששינה את העולם. האייפון הראשון הגיע טעון מראש עם מערכת הפעלה שיכולה להשתמש בתוכנות שנוצרו על ידי צדדים שלישיים הנקראות אפליקציות. מפתחים החלו ליצור אפליקציות שונות לאייפון עם מגוון רחב של שימושים. כעת, יש ממש אלפי אפליקציות לנייד ב-App Store.

פונקציונליות חדשה לעידן חדש

רק לפני כמה שנים קצרות, היית צריך להוציא כסף רב כדי להשיג יחידת GPS למכונית שלך. הודות לאייפון, משתמשי סמארטפון יכולים פשוט להוריד אפליקציה לנייד שמנצלת את פונקציונליות ה-GPS המקורית במכשיר.

באופן דומה, אתה כבר לא צריך לחכות עד שתגיע למחשב כדי לקנות באינטרנט. פלטפורמת היישומים של האייפון חוללה מהפכה בקניות המקוונות בכך שאפשרה למשתמשים לעסוק בבנקאות ולקנות באמצעות חנויות אינטרנט של מסחר אלקטרוני.

החלום האמריקאי הוא לחדש

כתפיסה פילוסופית, החלום האמריקאי בעיני רבים מייצג את הרוח לחדש וליצור דברים חדשים כדי לשפר את איכות החיים של האנושות בכללותה. המכונית הייתה המצאה שקידמה את האנושות, למשל. יש טענה בעד הרחבת אותה הכרה לאייפון. ללא המכשיר הנייד המדהים הזה, לעולם לא הייתה לחברה המודרנית את היכולת לעשות הרבה דברים שאנשים רואים כמובנים מאליהם היום.

האייפון מייצג את הרגע שבו הטכנולוגיה האלחוטית הגיעה לנקודת מפנה; סמארטפונים הופכים במהירות לשלט רחוק של אדם לכל דבר בחיים. אורח חיים חדש צץ עבור אלה שבבעלותם, וזה באמת חולל מהפכה בחברה בצורה דרמטית מספיק כדי להוכיח שסמארטפונים בהשראת האייפון מייצגים באמת את החלום האמריקאי בפעולה. למי שעדיין לא הצטרף למהפכת עידן המידע, זה רק עניין של זמן. ספקי הסלולר גובים פחות ופחות עבור סמארטפונים. השוק התחרותי מוריד את המחירים עבור הצרכן. לחובבי הטכנולוגיה יש הרבה למה לצפות כאשר יותר אנשים מצטרפים לסגנון החיים הנייד המרגש הזה.Source by Mike Barry

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2021. www.pommef.com All Rights Reserved