בחירת שעון יד והסוגים השונים של שעוני נשים

/
/
/
29 Views

כיצד לבחור את השעון המתאים לפי מידת היד שלך

כאשר אתה קונה שעון יד בחנות פיזית, נראה שקל לבחור את השעון המתאים למידת היד שלך. אתה לובש את זה ואם זה מרגיש נוח, אתה קונה את זה מיד. עם זאת, זה לא כל כך פשוט אם אתה קונה שעון יד באינטרנט. בכל אופן, חיוני שתדע לבחור את השעון המתאים לגודל פרק כף היד שלך.

אתה צריך להרגיש בנוח לענוד את השעון. זה לא צריך להיות מאוד הדוק או רופף על העור שלך. אתה צריך למדוד את גודל פרק כף היד שלך באמצעות סרט מדידה או רצועת נייר. עטפו אותו סביב הזרוע שלכם ממש מתחת לעצם שורש כף היד כדי לקבל את גודל שורש כף היד. רשום את המדידה.

 1. פרקי כף היד דקות מאוד -פרקי כף היד שמידותיהם 14 ס"מ עד 16 ס"מ לא אמורות ללבוש שום דבר גדול ומגושם מכיוון שזה נראה מביך.
 2. פרקי כף היד דקים – אם פרק כף היד שלך בגודל 16 ס"מ עד 17 ס"מ אתה צריך לענוד שעונים דקים ומתוחכמים.
 3. פרקי כף היד בינוניים – לאנשים עם מפרקי כף היד בגדלים של 17 ס"מ עד 18 ס"מ יש מזל כי יש להם מגוון רחב של שעונים שיכולים להתאים להם. הם יכולים לבחור שעונים בקטרים ​​הבאים: 38 מ"מ, 40 מ"מ ו-42 מ"מ.
 4. פרקי כף היד עבים -פרקי כף היד עבים (18 ס"מ ומעלה) עשויים להזדקק לשעונים גדולים, אך המידה המועדפת היא כזו עם מארז של 44 ס"מ-46 ס"מ או אולי מעט יותר גדול. שעוני ספורט בדרך כלל נראים נהדר בגודל פרק כף היד הזה.

שעוני הנשים הטובים ביותר 2019 והסוגים השונים

 • שעונים מזדמנים – הם אלה לשימוש יומיומי והם הכי משתלמים.
 • תלבשי שעונים – סוגים אלה של שעונים הם דקים ואלגנטיים, מתאימים ללבוש עסקי ורשמי.
 • שעונים אנלוגיים – הסוג המסורתי ביותר עם מחוג השעות ומחוג הדקות ולפעמים, המחוג השני.
 • שעונים דיגיטליים – קל יותר לקרוא את השעה עם ה-LCD המציג את השעה ומידע אחר.
 • שעונים היברידיים – שילוב של שעונים דיגיטליים ואנלוגיים שעשוי לכלול מעקבי כושר או שניתן לחבר לסמארטפון.
 • שעוני מסך מגע – מדובר בשעונים חכמים עם תצוגת מסך מגע השולטת בפונקציות השעון.
 • שעוני אופנה – אלה מיוצרים על ידי מותגי שעוני אופנה הידועים במוניטין האופנתי שלהם ולא במומחיותם ביצירת שעונים. בין המותגים הללו המייצרים את מיטב שעוני האופנה לנשים ניתן למצוא את אן קליין, גוצ'י, Guess, מייקל קורס, אמפוריו ארמן ועוד.
 • שעוני יוקרה – הם מיוצרים על ידי חברות המפורסמות בייצור שעונים. רוב השעונים הללו הם שוויצרים ונמכרים אך ורק במספרים מוגבלים. שעוני יוקרה אחרים משתמשים במתכות יקרות, תכשיטים, זהב ויהלומים כדי להעלות את ערכם.
 • שעוני קוורץ – עשוי מתנודת גביש קוורץ, קוורץ הוא סוג נפוץ המציע דיוק כמו גם סבירות ועמידות.

יש צורך ללמוד כיצד לקנות את הסוג הנכון של שעון יד שיתאים לגודל שורש כף היד שלך. בנוסף, זה גם חיוני שנדע את סוגי השעונים השונים כדי שנדע איזה מהם לקנות לעצמינו או ליקירינו. לפני הקנייה, בדוק כמה אתרי תצוגת מוצרים לקבלת מידע נוסף וסקירות על מנת לקנות את שעון הנשים המושלם.Source by Evangeline Alfeche

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2021. www.pommef.com All Rights Reserved