אפילו ילד בן תשע יכול לתקן מחשבים

/
/
/
38 Views

רוב האנשים תופסים את כל בעיות המחשב, הן פשוטות והן מורכבות, כמעבר לשליטתם ולידע שלהם. לכן, הם מסתמכים על מומחים לתיקון מחשבים שלא ידעו שאפילו ילד בן תשע יכול לתקן מחשבים. כמובן שה'מומחים' לא יעזרו בעניינים מכיוון שהם רק לעתים רחוקות יגידו לך כמה קל היה לך לפתור את הבעיה בעצמך. עם זאת, פעמים רבות כל מה שהוא היה צריך זה קצת תיקון פה ושם יחד עם נכונות ללמוד על הרכיבים הבסיסיים שלהם במחשב, כמו גם על נקודות הבעיות האפשריות שקל לתקן. יתרה מכך, כיום יש שפע של אתרי אינטרנט המספקים באופן חופשי עצות שימושיות כיצד לבצע תיקון מחשבים.

יתרה מכך, אין צורך להחזיק או לרכוש כלים וציוד לתיקון מחשבים מורכבים ויקרים כגון תוכנת אבחון וחומרה כדי לתקן בעיות מחשב. כלים אלה משמשים רק מומחים לתיקון מחשבים מכיוון שהם מאפשרים להם לאבחן במהירות בעיות במחשב ולפתור בעיות מחשב רבות תוך כדי תנועה. יתר על כן, רוב כלי תיקון המחשב המשמשים לתיקון בעיות מחשב הקשורות לחומרה ניתן למצוא בארגז הכלים של המוסך. תוכנות המשמשות לתיקון בעיות הקשורות לתוכנה ניתנות להורדה בחינם מהאינטרנט.

סבלנות להכיר כמה מהעקרונות הבסיסיים הללו יכולה להיות חיונית במובנים רבים. לדוגמה, תיקון מחשב משלך יכול לחסוך לך סכום לא מבוטל של כסף. למרות שניתן לראות את העלויות שוליות, במצטבר כמות הכסף שאנשים משתמשים לתיקון המחשבים שלהם היא משמעותית. העובדה שהתעריפים מוצמדים לרוב לשעות העבודה על המכונה יכולה לדחוף את המחיר גבוה למדי. ואם לא ניתן להבחין בין הפשוט לבעיה המורכבת, הם עלולים לעלות בעלות שהיא מיותרת לחלוטין.

תגלו גם שביצוע תיקונים מסוימים של המחשב בעצמכם יכול לחסוך לכם הרבה זמן. זכור שייתכן שאינך האדם היחיד שפנה לשירותיו של מומחה לתיקון מחשבים באותו זמן. אתה יכול בסופו של דבר להיכנס לרשימת המתנה ארוכה ולהמתין ימים לפני שהמכשיר שלך יטופל בסופו של דבר. אם אתה משתמש במחשב כמקור הכנסה (למשל אם אתה עובד בעבודה בבית המבוסס על אינטרנט), אז כל שעה ויום שאבדו הם הפסד הכנסה. כאשר תלמד כיצד לבצע תיקון מחשב ב-won שלך, תוכל לחזור לפעולה תוך זמן קצר. לפעמים כל מה שאתה צריך לעשות הוא להתקין יישום מסוים או להסיר יישום פוגע. או אולי זה פשוט לשלוף ולהחליף חלק שקל להסיר.

אבל יש תועלת חמורה עוד יותר הנגזרת מביצוע תיקון מחשבים בעצמך: אתה מגן על הנתונים הסודיים שלך מפני גישה של אנשים שהמומחיות הטכנית שלהם אולי אינה מוטלת בספק, אך ייתכן שאינך בטוח לחלוטין באופיים. בנוסף, בגלל המחשבים הרבים שמומחה התיקונים עשוי להתעסק איתם על בסיס יומיומי, המחשב שלך רגיש לצורות רבות של תוכנות זדוניות, שכן דיסקי הבזק, תקליטורים ו-DVD נגועים מועברים ממחשב אחד למשנהו.Source by Michael Whytsell

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2021. www.pommef.com All Rights Reserved