איך פורמולין עובד?

/
/
/
15 Views

עלייה מוגזמת במשקל גורמת למצב בו תפקודי הגוף החיוניים נמצאים במצב של אי סדר. אם לא מטופלים העלייה במשקל עשויה להמשיך עד לנקודה שבה יהיה קשה להפליא לרדת במשקל העודף. זה לא רק מציב שורה של בעיות בריאותיות, אלא יכול גם להוביל לדיכאון וחרדה. חשוב ביותר לרדת במשקל עודף כדי להיות חופשי לנצח מחולי ומחלות, ולהיראות ולהרגיש צעירים יותר.

בשל החיים המהירים, לאנשים לא נותר זמן לדאוג לגופם ולבריאותם. במצב כזה, גלולות להרזיה נחשבות לדרך הטובה ביותר לספק ירידה קלה במשקל.

פורמולין L112

Formoline L112 הוא טאבלט לניהול משקל שנועד לסייע לאנשים להגיע ליעדי ההרזיה שלהם. זה פועל על ידי הפחתת ספיגת השומנים בתזונה. הוא מכיל את המרכיבים Polyglucosamine, המופק מקליפות של סרטנים (דגים), ויטמין C, חומצה טרטרית, סיליקון דו חמצני ומגנזיום סטארט. עם זאת, פוליגלוקוזאמין הוא זה שתורם לרוב היעילות של פורמולין L112. הוא קושר את עצמו למולקולות שומן, מה שהופך אותן לבלתי ניתנות לעיכול. הפסולת המתקבלת עוברת לאחר מכן עם תפקודי גוף רגילים.

האם פורמולין עובד

לפורמולין יש את החומר הפעיל Polyglucosamine, סיב שמקורו בדרך כלל בעל יכולת קשירת שומן גבוהה במיוחד. הוא נקשר (או סופח) כמות ניכרת של שומנים תזונתיים מהמזון במערכת העיכול והופך אותם למולקולות מורכבות מדי לגוף לספוג. לאחר מכן הם מופרשים באופן טבעי, יחד עם השומנים הקשורים, מה שמפחית באופן משמעותי את הקלוריות שכל הגוף יכול לעבד מהמזון שהאדם אוכל.

סקירת פורמולין

טבליות לניהול שומן פורמולין L112 מסייעות בהפחתת משקל עודף על ידי הפחתת צריכת הקלוריות משומנים בתזונה. הם גם מסייעים בניהול משקל לטווח ארוך ומסייעים בהורדת רמות הכולסטרול LDL. טבליות אלו מכילות Polyglucosamine, סיב תקין המושך את השומן בתוך המזון, ובכך מפחית את הכמות המעכל. מכיוון שבמזונות שומניים יש פי שניים את הקלוריות ממזונות עתירי פחמימות, הפחתת השומן שאוכלים היא הדרך הבריאה ביותר להורדה ולשמירה על משקל. עם זאת, יש ליטול טבליות Formoline L112 כמרכיב של תוכנית תזונה מאוזנת בריאה.

כמה מנקודות המפתח של חוסם שומן פורמולין L112 הן:

זה יכול להפחית את כמות השומן היומיומי שאדם צורך מבלי לשנות את תוכנית התזונה הרגילה

דיווחים על תופעות לוואי נדירים מאוד ומתונים. עם זאת, לאנשים הסובלים מאלרגיה לרכיכות מומלץ לא להשתמש במוצר זה

הוא מוריד את רמות הכולסטרול LDL ומתאים לחולי סוכרת

זה עוזר ביעדי הרזיה לטווח ארוך

Formoline L 112 מושך אט אט את תשומת לבם של דיאטנים מכיוון שהוא זמין ברוב חנויות הרחוב ואפילו באתרי אינטרנט רבים. הוא עשוי באמצעות תמציות קונכיות דגים ולכן אינו מתאים לטבעונים.

ניסויים קליניים העלו כי פורמולין L 112 יכול להפחית את ספיגת השומן עד 25%. עם זאת, מומלץ ליטול פורמולין כחלק מדיאטה מבוקרת קלוריות על מנת לקבל את התוצאות המשביעות ביותר.Source by Shun Pollock

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2021. www.pommef.com All Rights Reserved