איך סמארטפונים עושים חיים קלים

/
/
/
41 Views

מבוא

מדי שנה ישנה טכנולוגיה חדשה זמינה עבור משתמשי סמארטפונים. הסמארטפונים הפכו למחשב קטן ואישי. אתה יכול לעשות הרבה דברים עם טלפונים חכמים, מתשלום חשבונות לביצוע רכישות וכלה בגלישה כללית באינטרנט. סמארטפונים עושים יותר מסתם שיחות. סמארטפונים עוזרים לאנשים להתמודד עם כל בעיה שיש להם בחיים.

סוג הסמארטפון

המוצר שהכי מרשים אותי הוא הטלפון של נוקיה. Windows מייצרת את הטלפון החכם של נוקיה. אני בעל טלפון Windows משנת 2015 ולקוח מסור. הסיבה שאני אוהב את נוקיה היא בגלל שהסמארטפון הוא ידידותי למשתמש, כלומר כל אחד יכול להשתמש בסמארטפון ללא קשר לכישוריו הטכניים. לנוקיה יש עיצוב פשוט. טלפון Windows הוא גם מלוטש; ל-Windows תמיד היה אחד הטלפונים הנראים הטובים ביותר בשוק עם העיצוב המלוטש שלו. סיבה נוספת שאני אוהב את טלפון Windows היא שתמיד יש שינויים ועדכונים זמינים לבעלים. מיקרוסופט מקשיבה ללקוחות שלהם. באמת אכפת להם מה התכונות שלקוחות מעריכים בעת השימוש במוצר שלהם. טלפון נוקיה שלי הפך לסמארטפון היומיומי שלי מכיוון שיש לו הרבה תכונות מרגשות ושימושיות. מיקרוסופט הייתה השנייה שהובילה את הטכנולוגיות החדשות ביותר עם הסמארטפון שלה. אני אדון ביתרונות של בעלות על נוקיה.

יתרונות הסמארטפונים

אחד היתרונות האהובים עלי של טלפון נוקיה הוא הבחירה ההמונית של אפליקציות בחנות האפליקציות לטלפונים של Windows. תוסף נוסף הוא Cortona, העוזר הוירטואלי המופעל באמצעות קול, שיכול לעזור למשתמשים על ידי חיפוש באינטרנט אחר מידע רלוונטי. קורטונה היא הסיבה שתמיד רציתי טלפון Windows, מכיוון שמיקרוסופט הייתה החברה השנייה שהציעה עוזר אישי בטלפונים שלהם, אני נאמן להם. מיקרוסופט תמיד שמרה את הלקוחות שלהם מרוצים ונרגשים עם העדכונים שלהם על תכונות. כמו כן, משתמשי טלפון נוקיה נהנים מעדכונים מהירים וקבועים עבור Windows phone, לא משנה באיזה נושא הם משתמשים. מיקרוסופט מספקת עדכוני טלפון Windows למכשירים בני עד שנתיים. מיקרוסופט לא מאפשרת לספקים לשלוט בעדכונים. ברגע שהעדכונים יהיו זמינים מ-Microsoft, הם זמינים בכל ספק.

טלפונים של Nokia תואמים לכל מכשירי Windows האחרים שלך. אם בבעלותך טלפון Windows, Xbox או המחשב האישי שלך, המידע שלך זורם בצורה חלקה ממכשיר אחד למשנהו. אתה יכול לסנכרן במהירות את התמונות שלך לכל המכשירים שלך, לענות לשיחת טלפון ב-Xbox או PC, ולשלוח הודעות טקסט ממספר מכשירים. אני מעריך את היכולת לנהל את עסק בית הספר והתקשורת האישית שלי ממכשיר אחד.

תוכנית אחריות

סיבה עיקרית נוספת שאני אוהב את טלפון Windows שלי היא שהוא מגיע עם תוכנית אחריות נהדרת. כשהטלפון שלי נפל בטעות מכיור וניזוק ממים, התקשרתי לשירות הלקוחות של מיקרוסופט והם תיקנו את הטלפון שלי ללא עלות. אם הייתי לוקח את הסמארטפון שלי לקניון, זה היה עולה לי בין 100 ל-300 דולר בתיקונים. מיקרוסופט דאגה להכל ותיקנה את הטלפון שלי תוך יומיים בלבד, וחסכה לי זמן וכסף.

סיכום

הניסיון שלי כלקוח של מיקרוסופט היה נהדר, אני לא מתכנן לקנות סמארטפון בשום מקום אחר. טלפון נוקיה כל כך פשוט לשימוש וקל לנסיעה איתו. הטלפון של נוקיה זמין במגוון צבעים שימשכו לקוחות רבים. הטלפונים של נוקיה מקדימים לדעתי מותגי סמארטפונים אחרים עם עיצובים מלוטשים ופונקציונליות מעולה. טלפון נוקיה מסתגל להתמודד עם כל דבר בהגדרות היומיומיות. אני בעל טלפון גאה של נוקיה והטלפון שלי עושה כל מה שאני מבקש ממנו לעשות. טכנולוגיית הטלפונים של נוקיה באמת מרשימה אותי.Source by Dominique Williams

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2021. www.pommef.com All Rights Reserved