איזה מכשיר הכי מתאים לשליטה על דונגל אנדרואיד TV?

/
/
/
58 Views

אם אתה מחפש דונגל ל-Android TV, ללא ספק תצטרך שלט רחוק כדי ליצור אינטראקציה עם הטלוויזיה החכמה שלך כעת. השאלה היא, איזה סוג שלט יעבוד הכי טוב עבור המצב שלך?

שלט רחוק אנדרואיד TV ארוז מראש

רוב חבילות הדונגל לטלוויזיה HDMI ו-USB מגיעות עם שלטים משלהם, מה שהופך אותם לפתרונות המומלצים לעבודה עם דונגל מדיה אנדרואיד. אלה נראים הרבה כמו שלט הטלוויזיה הרגיל שלך – בלוקים מלבניים עם כפתורים שונים שתוכלו להתעסק איתם.

זהו פתרון פשוט שעושה את העבודה, אם כי מניפולציה של ממשק המדיה של אנדרואיד יכולה להיות די מסורבלת. זה נכון במיוחד בעת הזנת טקסט ומספרים, אשר כרוכה בלחיצה מסובכת על כפתורים. היצמד לפתרון הזה אם אתה רוצה להוזיל עלויות ומוכן לשאת עם קלט קצת מסורבל.

אפליקציות מרחוק מבוססות אנדרואיד

להרבה דונגל יש אפליקציה לסמארטפונים וטאבלטים של אנדרואיד. כל מה שאתה צריך לעשות הוא להתקין את האפליקציה הנכונה ו-presto, הטאבלט הקטן או הסמארטפון הקטן שלך הוא עכשיו שלט לטלוויזיה! המקלדת הווירטואלית של הטלפון גם מקלה בהרבה על הזנת טקסט, מה שפותר עוד כאב ראש גדול. אתה יכול אפילו להתקין אפליקציות המאפשרות לדונגל הזרמת טלוויזיה לשלוח וידאו למכשיר האנדרואיד שלך.

עם זאת, החיסרון בשימוש במכשירים אלה הוא שלעתים קרובות תזדקק לגישה לאינטרנט אלחוטי כדי שההגדרה תעבוד. אתה גם צריך להיות זהיר במיוחד כאשר אתה משתמש בסמארטפון או בטאבלט שלך כשלט רחוק. הפלה ופיצוח של שלט של עשרים או שלושים דולר זה כלום לעומת הפלה ופיצוח של מכשיר ששווה כמה מאות דולרים.

שלטים מיוחדים ל-Android TV

ישנם שלטים רחוקים בחוץ שתוכננו במיוחד לעבוד בצורה חלקה עם הדונגל הממוצע. אלה מגיעים עם לוחות מקשים משלהם להקלדת טקסט, מערכות בלוטות' לחיבור ללא גישה לאינטרנט ומסכי מגע מיניאטוריים (או משטחים) לבחירת אריחים גדולים יותר על מסך המחשב בדיוק מדויק.

מיותר לציין שתצטרכו להשקיע קצת יותר כסף בבקרי ה-Android TV הייעודיים האלה, אבל החבטה הנובעת בארגונומיה תהפוך את הרכישה לשווה את זה. זו האופציה למי שמוכן להשקיע במערכת בקרה מוצקה ואמינה להצטרף לדונגל ה-Android TV שלהם.

בקרי קול ומחוות

חברות טכנולוגיה גדולות כמו מיקרוסופט, סמסונג, סוני וגוגל דוחפות טכנולוגיה מבוססת קול ומחוות לבית הממוצע. יש כבר כמה דוגמאות לטלוויזיות חכמות שתוכלו לתפעל באמצעות פקודות קוליות ומחוות ידיים. ייקח רק מעט זמן עד שהטכנולוגיה הזו תהפוך לזמינה עבור הגדרת הדונגל הממוצע של Android TV.

טכנולוגיה כזו עדיין לא בשלה מספיק כדי להיות שימושית עבור הצרכן של היום; עם זאת, אם מתגברים על הבעיות באמינות וקלות השימוש, אז קול ומחווה יהיו שיטה מצוינת – אם מעט יקרה – לתמרן את ממשק המשתמש של מכשיר Android TV ממוצע.

זכור זאת ותוכל למצוא את הגדרת השליטה המושלמת שתתאים לדונגל Android TV שלך!Source by Rose Zhang

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2021. www.pommef.com All Rights Reserved